Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szent János kórház nőgyógyásza...

Szent János kórház nőgyógyászatán jár valaki Dr Varga Anikóhoz?

Figyelt kérdés
Azt hallottam már hogy nem túl kedves, de szakmailag milyennek tartja aki hozzá jár?
2013. jún. 23. 13:53
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:

Sziasztok nem tudom aktuális-e még, de hátha valakinek számít az én tapasztalatom is, ma jártam nála. Bár utána olvastam, a telefonban a recepciós nagyon hamar adott időpontot, ezért túltettem magam azon, hogy hozzá megyek,bár az itt olvasott tapasztalatok miatt rettegtem.

Olvastam, hogy az ő szakterülete a meddőség, menstruációs zavarok és ahogy a kommenteket olvasom azon a területen jól és pontosan is dolgozik, lehet csak a szülészetet, terhességeket utálja, nem tudom:D

Stílusra tényleg nem oké, nyokodta a telefonját, úgy éreztem minél rövidebben kell elmondanom a mondandómat, nagyon futószalag volt, viszont!! adott beutalót cukorterhelésre (ezt korábban egy orvos sem tette csak foggátlót ajánlgatott), megnyugtatott hogy odabent minden rendben van. Nekem rengeteget számított az, hogy nem kellett magyarázkodnom, hogy miért is fontos nekem, hogy legyen ovulációm. Korábban sajnos kellett, Dömötöri Jenő, aki tényleg kedves volt viszont konkrét fog.gátló propagandát nyomott és kifejezte nem tetszését, mikor én más mellett döntöttem.

2021. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
Én is voltam nála szakrendelésen terhesgondozáson, mert a dokim épp nem volt bent.. hát elég gyorsan lerázott, ctg-re, babára nem mondott semmit, kb az volt az érzésem hogy csak menjek már innen. Nekem kellett mindenre rákérdezni arra is csak odabüfögött valamit. Aggódó kismamaként azért nem léleksimogatásra van szükség, de azért emberszámba vehetne, senkinek nem ajánlom!
2023. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!