Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szent János kórház nőgyógyásza...

Szent János kórház nőgyógyászatán jár valaki Dr Varga Anikóhoz?

Figyelt kérdés
Azt hallottam már hogy nem túl kedves, de szakmailag milyennek tartja aki hozzá jár?
2013. jún. 23. 13:53
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz: nő létére a legridegebb, legtapintatlanabb, legdurvább nőgyógyász, sőt orvos, akivel valaha találkoztam. Véletlenül ő volt bent és nem a saját orvosom vizsgált akkor, amikor a kiírt dátum eltelt a terhességemnél, és szükség volt gyorsan egy vizsgálatra. Olyan fájdalmat egész terhességem alatt nem éreztem, amit az ő szükségtelenül durva vizsgálata okozott, de még a szülés kezdeti stádiumában sem. Máig érzem, ha belegondolok. Meg is indult a szülés kb. aznap, nyilván ez volt a célja. Kerüljétek, ha nem akartok pokoli élményeket. Nem érdekel, ha pénzért jobb, az is elég tanulságos, ha így van.
2018. febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 Nesszi160 válasza:
Én három évig jártam orvostól-orvosig, mert a kislányom születése után havonta fixen felszedtem egy kilót. Bevallom, nálam nem karizmája volt az első szempont, bár azt gondolom esetemben ezzel sem volt gond. Viszont ő volt az első orvos, aki nem annyit mondott, hogy "hát fogyni kéne". Elküldött hormonvizsgálatra, és konkrét tanácsokkal látott el a diétát illetően. Tanácsait megfogadva sikerült leadnom három hónap alatt 25 kilót, ami azóta sem jött vissza (fél éve). A menstruációm azóta szabályos (eddig 49-56 naponta jött meg egyszer). Mérföldekkel jobban érzem magam. Szóval én hálás vagyok, hogy hozzá kerültem. Szakmai tudása, szerintem megkérdőjelezhetetlen (mindezt úgy mondom, hogy előtt már 8 orvosnál jártam). Ha valaki megoldást keres, és orvosra van szüksége én mindenképp ajánlom, ha inkább társalkodni szeretne, akkor válassza a csudakedves, mosolygós orvosokat, hiszen abból is van bőven (8-at tudok is ajánlani), viszont tőlük orvosi segítséget nem nagyon remélhet az ember.
2018. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Érdekes egy válasz ez.. Szerinted mi tarsalkodni jártunk ehhez a Mrs. Tahohoz, hát nem. És képzeld én tudok a Jánosban sok szakmailag is emberileg is normális dokit. Szóval én ebből a nőből nem kérek többet.
2018. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim válasza:

Engem mindig elgondolkodtat, amikor valaki ilyen agresszív lekezelő stílusban nyilatkozik valakiről, ilyenkor felmerül bennem, hogy szegénynek milyen lelki gondjai lehetnek, ami így vetül ki. Mások vagyunk, nem lehet mindenki egy hullámhosszon, ráadásul mindenkinek lehet nehéz napja, megjegyzem a doktornőnek is ;)

Ettől függetlenül én teljesen meglepődtem a negatív kommenteken. Igen, nem kedveskedő, nincsenek felesleges jópofizós körök - biztosan van, akinek ez számít a legjobban. Az sem fogja szeretni, aki például vizsgálat nélkül akar gyógyszert feliratni vele, mert törődik a páciensei egészségével, előtte meg kell bizonyosodnia arról, hogy az a gyógyszer segít, és nem árt. Nekem sokkal többet ér a szakmai alapossága és tudása, és nem bánom, ha nem húzza az időmet a jópofizós körökkel, és csak annyit vagyok egy vizsgálaton, amennyit muszáj, viszont az mind az én egészségemet szolgálja. Én ezért vagyok még életben, és rendkívül hálás vagyok érte.

2018. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 Juli_Vi válasza:
Én is véletlenül kerültem a Varga doktornő rendelésére. Több orvos is látott előtte a Jánosban, (nem egyértelmű, ezért ijesztő betegségtünetekkel és már napról napra növekvő fájdalmakkal), de meggyógyítani egyik sem tudott. Ő alaposabban kivizsgált és kikezelt; ha gondom van, hozzá járok. Maximálisan elégedett vagyok vele. Csak zárójelben jegyzem meg, hogy amikor rosszul vagyok és segítségre szorulok, akkor én is érzékenyebb vagyok és kényelmetlenül érzem magam, de akkor nem a másik embert nevezem tahónak a rossz közérzetem miatt, nem így kommunikálok és nem így állok másokhoz; talán ezért nem volt sohasem kommunikáció terén gondom sem a Varga doktornővel, sem mással. Semmiféle kommunikáció gond nincs a Varga doktornővel, teljesen jól át lehet vele beszélni mindent. Nagyon jó szívvel, nagyon őszintén ajánlom a Varga doktornőt mindenkinek, akinek nőgyógyászati problémája van.
2018. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 Eszter_Szli válasza:

Sziasztok!

Én a dr Varga Anikónál szültem, mármint a második fiam született nála. Nagyon szakszerűen dolgozik és viselkedik. A negyedik hónap elején volt egy kis gond, akkor rögtön beszaladt a kórházba, csakis miattam; szerencsére inkább csak az ijedtségem volt nagy, úgyhogy rendben volt minden, de a doktornő nagyon aranyos volt. A terhesség utána már rendben volt, a szülésnél sem aggódtam, tényleg végig biztonságban éreztem magam a doktornővel, úgyhogy rendben megszületett a második kisfiam. Nekem nincs sok nőgyógyászati bajom, de, ha mégis, akkor csakis a Varga doktornőhöz megyek, mindenkinek ajánlom. A doktornő nagyon komolyan veszi a munkáját, komoly jellem, ami miatt az ember lánya tényleg biztonsággal rábízhatja magát. Eszti

2018. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Milyen érdekesek ezek a nik neves hozzaszolasok.. Csak nem maga a doktornő lobbizik serényen maga mellett.... komolyan mondom ez már a legalja. A kedves doktornonek az egész kórházban meg van már a híre és ha rövidesen nem változtat a stílusan megnezegetheti magát. Nálam konkrétan semmibe vette betegkent a szemelyisegi jogaim, akkor fiatal voltam és butus de még egyszer szembe találom vele magam és ezt produkálja, nem teszi zsebre amit kap.
2018. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim válasza:
88%
Sziasztok! Mi neki köszönhetjük a kisbabánkat. 1,5 évig nem jött a baba, ő megtalálta a megoldást. Szakmailag nagyon jó. Ott volt a szülésnél is velünk, hívtuk és jött. Mindig mindent megbeszéltünk de mindig a következő lépést.Határozottan elmondta mikor mit tegyünk. Tényleg nem egy vigyori típus, de azt hiszem nekünk nem is erre hanem a megoldásra volt szükségünk. Nekem jó a kapcsolatom vele azóta is hozzá járok.
2018. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Ismét egy új regisztrációs válasz. .. erdekes
2018. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim válasza:
Nekem is csak jó tapasztalatom van a doktornővel kapcsolatban. Nekem a magas inzulin rezisztenciámat ismerte fel pedig csak egy spirál levételére mentem hozzá. Mindent meg lehet beszélni vele. Tény, hogy nem kértel, ami a szívén az a száján, de nekem kellett ez az erős jellem és kontroll. Neki köszönhetek 35 kg mínuszt és azt, hogy felismerte azt amit elötte hosszú, több hónapos kivizsgálás során más orvosok nem vették észre.
2018. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!