Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a kamaszkorom közeledése...

Ez a kamaszkorom közeledése miatt van?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit kezdeni magammal. Mindig szeretnék mondani egy-egy poént, nem tudom, miért. Vajon mert kamaszodok? Furcsa. De senkit nem sértek meg vele. Egyébként humorosabb családból való vagyok. :DD Lehet akkor, hogy amiatt?

2013. júl. 18. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet a kamaszkor miatt igen. :)
2013. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdesz "átalakulni+, ne vedd szívedre a dolgokat, el fog múlni!
2013. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, a példa hat. És jó példát ad a vidám család. Ha poénkodsz, az jópofa dolog, és így, hogy vigyázol, gúnyolódásnak ne hasson amit mondasz, nincs semmi baj. Biztosan sokan kedvelnek, kellemes srácnak tartanak. A kamaszkor nem akkora rém, mint sokan emlegetik. Akinek békés, derűs gyermekkora van, akit értékelnek és megfelelő önbizalomhoz segítettek szülei, az észre sem veszi, hogy egyszer csak kisfiúból fiatalember lett. Sok sikert kívánok.
2017. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj, bocs! Most vettem észre, hogy lány vagy. Megtévesztett a kamasz kifejezés, mert a fiú a kamasz, a lány bakfis. De egyre szegényedő anyanyelvünk persze egyszerűsít, sőt elfelejtet fogalmakat.

Tehát a kislány indult el a nagylányság felé. Nyugodtan poénkodj. Biztosan nagyon jól áll. Ne tartsd vissza magad!

2017. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!