Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS nők! Ti hogy bírjátok...

PCOS nők! Ti hogy bírjátok lelkileg?

Figyelt kérdés

Pcos vagyok, a cukorterhelés eredménye hétfőn lesz meg és elvileg az orvos akkor fogja elmondani, hogy mit kell tenni. Úgy látom mindenkinek az a legfőbb problémája, hogy nem rendszeres a menstruációja, engem az pont hidegen hagy (mondjuk általában minden hónapban megjön) hanem inkább az, hogy nem elég, hogy alacsony és dagadt (158/72) vagyok de még szőrös is (combok, has és a lábamon is sokkal dúsabb, szerencsére a karomon, arcomon nem). Egyedül fogok meghalni. Futok, sétálok, normálisan étkezem de nem fogyok és kezdek kikészülni. Kb 11 éves koromban kezdődött ez az egész (szőrösödés, menstruáció) de ovis korom óta hízok. Még csak most lettem elküldve endokrinológushoz. Mondjuk igaz, hogy nem is magamtól szóltam mert nem mertem. Ebből adódóan nagyon durván önbizalom hiányos vagyok és nem veszem magam emberszámba. Mindenkit jobbnak, szebbnek tartok magamnál és nagyon gátlásos, zárkózott vagyok. Egyedül nem merek végig menni az utcán csak azért mert félek, hogy mit gondolnak rólam az emberek mert úgy érzem, hogy engem figyelnek és undorodnak tőlem. És mindez szerintem ezért van mert nagyon utálom a testemet, képtelen vagyok elfogadni. Mit tegyek? Ti hogy bírjátok ki?

16/L



2013. júl. 20. 19:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igazából nem csak 0 és 120 perces kellett volna, hanem 30 és 60 is. A 120 perces inzulinod nagyjából jó, de az éhgyomri magas, annak 10, de inkább 7 alatt kellene lennie.

(Ezeket éppen tegnap mondta nekem az endokrinológus).

Szerintem keress egy normális szakembert. Főleg, hogy túlsúlyos vagy. Szinte biztos vagyok benne, hogy minimum egy enyhe inzulinrezisztenciád van.

2013. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Még 1 eredmény vagy mi nem jött meg. A vicc az, hogy áprilisban vettek vért utoljára és csak NOVEMBERBEN lesz eredménye.
2013. júl. 24. 18:56
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezért költök el én is vagyonokat egy-egy maszek vizsgálatért :/:/ Most is: találtam egy csomót a mellemben, és hónapokat kéne várnom mell ultrahangra. Vicc...
2013. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!