Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák ti hogy...

Anyukák, kismamák ti hogy bírjátok lelkileg a hízást?

Figyelt kérdés
1. babámnál rengeteget híztam, most úton a kistesó és biztos megint sokat fogok hízni. Tudom, hogy ezzel most nem kellene törődnöm, de teljesen befordultam, ki sem megyek az utcára, dagadt disznónak tartom magam, ráadásul a férjem is távolodik el tőlem! Vagytok még akik el vannak keseredve!?
2013. júl. 5. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 1 kgot hiztam,de attol még bálnaformám van.
2013. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel ilyen szinten csak magadnak ártasz. Terhes vagy még jó, hogy hízol, az utcán senkit sem érdekel elhiheted.

A férjed meg szeresen azért mert gyerekének az anyja vagyok vagy bármi de nem csak a külsőség miatt.

2013. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én most nagyon rá vagyok kattanva arra, hogy nem szabad híznom. Nagyon megválogatom mit eszek, és nem nassolok.

Első terhességemnél nem foglalkoztam semmivel, 35 kilót híztam. Másodiknál sem érdekelt különösebben, de valamennyire odafigyeltem, akkor "csak" 25-öt. Első terhesség után sikerült leadnom mindent, a 2. után is szenvedtem rendesen, mégis maradt rajtam + 10 kiló. Így kezdtem a 3. terhességet ,ezért most nagyon figyelek, hogy ne hízzak sokat.

2013. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mánikákusan méregettem magam, és örültem, hogy hízás helyett fogyok (pedig ettem rendesen!). Aztán kiderült, hogy a nem fejlődik a baba. Most azt kívánom, inkább lennék bálna.
2013. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Férjed azét szeressen,mert Te TE vagy!!


Biztos,hogy távolodik Tőled a Férjed? Úgy értem nem csak arról van szó,hogy amíg kismama vagy,nem közeledik hozzád,mert bizarr neki a terhes-szex? Vagy esetleg 2-3x vissza utasítottad a közeledését és akkor legközelebb meg sem próbálta ha "rájött",hanem megvárja míg megint "egyedül" leszel?


Ülj le Vele erről beszélgetni,de ŐSZINTÉN!! Ez nagyon fontos! Tisztázzátok a dolgot,mondd el Neki,hogy rossz hogy nem foglalkozik Veled,kérdezd meg,miért?


A másik,hogy ha a Férjednek is mondod,hogy milyen kövér vagy,akkor azért is elfordulhat Tőled... Megunja,hogy ócsárolod Magad,bebeszéled Neki is,pedig az Ő számára Te VAGY A TÖKÉLETES NŐ! Csak mosolyogj,de azt ne sajnáld!!!



Az utcán a kutyát nem érdekli,hogy hogy nézel ki,amíg normális cuccokban jársz. :-D Emlékszem,mikor tini voltam is csak azt a nagyobb súllyal rendelkező hölgyet néztem meg a vasútállomáson,akin olyan felső volt,ami éppen csak a mellét takarta,és passzos mini szoknyát vett hozzá.

A strandon természetes,ha nem takargatja magát aki nagyobbakcsa :-D Majd én sem fogom!! Csak híznék már!! :-D :-D


Sok-sok mosoly,ez kell a NŐNEK!! és nem a kilátszó bordák! Pláne nem terhesség alatt!!


Szép vagy!!! és biztos vagyok abban,hogy a Párod imád!! :-) és nem a súlyod zavarja!!


Csak mosolyogj!! És fogadd le Magad! Azok a kilók meg majd lemennek szülés után,ha még mindig zavarnak!!!

2013. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ezt mondta a dokim:

A terhesség 6. hónapjáig semmivel sem kellene többet enni, mint általában, és a 6. hónaptól is csak +200 kalóriával többet szabadna.

Engem ráállított a 150 grammos ch diétára, mert én rengeteget híztam. Meg is állt a hízásom. 20. hétig 15 kg jött fel, majd utána, követve a diétát csak 1-2 kg. Babám 3,3 kgmal született, makk egészségesen. A dokim elmondta, hogy a túl sok szénhidrátnak semmi haszna nincs csak felfújja a mamát és babát. Így lemondtam a kenyérfélékről, süteményekről. Sok zöldséget és kevesebb gyümölcsöt fogyasztottam, mert sok benne a cukor, ami megint szénhidrát.

A dokim még a fehérje bevitelre hívta fel a figyelmem, azt mondta ezt próbáljam 100 gramm felé tornázni, mert ez kell a babának. Husik, tojás, halfélék, sajtok.

Nekem bevált.

2013. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14 kg-ot hiztam,le is ment mind szülés után pár nappal,a java viz volt.Nagyon rossz érzés,hogy terhesség alatt ugyanannyit ettem,mint most és most hizok jobban!
2013. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A ferjed azert tavolodik, mert nem azt sugarzod, hogy "elegedett vagyok es szexi". Probald atallitani az attitudod, hogy vonzo legyen a kisugarzasod - szerintem ezen mulik. Segitheted magad ezen az uton, ha jol apoltnak erzed magad (smink, korom, haj, ruha...), sokat mosolyogsz (a magad oromere is altalanossagban, illetve neha mosolyogj ra egy idegen pasira es nezd meg a reakciot), tornazol es egeszsegesen taplalkozol. En mar elore feltem, mit szol majd a parom a "balnulo" alkatomhoz, mert maskor jobban tetszem neki amikor vekonyabb idoszakom van epp (ingadozik a sulyom). Most nagyon ram van kattanva, sot, azt veszem eszre, h idegen pasik bamulnak (korabban nem), annak ellenere, h latvanyosan terhes vagyok... Durva. Lehet, h azert, mert ilyenkor megszepul az arc (foleg, h boldog vagy) es szep kerekek a cicik. Koncentralj erre! :-)
2013. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!