Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyiben hátráltatná ez majd...

Mennyiben hátráltatná ez majd a szexuális életemet?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és van egy problémám, előre hajló méhszájam van. Magamnak vettem észre először, mikor novemberben volt egy jóindulatú melldaganatom (fibroadenoma) azzal műtöttek. Műtét után pár hónappal vettem észre a szám felett egy kis szőrösödést + a karomon gondolom még nem állt helyre a hormonháztartásom, mert már több éve ott volt az a daganat jól beágyazódva (azért írom ezt le, hogy lehetséges emiatt van ez a másik probléma) kb. ugyanakor, hogy mikor úgymond felnyúltam akkor éreztem hogy ott van, orvos nem mondott rá különösebben semmit, ő is úgymond kitapogatta. Még szűz vagyok, de ha esetleg "arra" kerülne majd a sor, akkor ez mennyiben hátráltatna. Tehát mikor felnyúlok, akkor "nem megy tovább", bocs de nem tudom magam másképp kifejezni, így is nagyon kínos ez nekem.. Ha esetleg valakinek van ezzel kapcsolatban tanácsa, tapasztalata szívesen fogadom. Előre is köszönöm.
2013. aug. 8. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
nyugi semmit nem fog befolyásolni a szexben, azt meg kérdezd meg ahogy a teherbeesésben közre játszik-e. Az ujjad nem a szűzhártya miatt nem megy tovább??? Egyébként annyira nem mérvadó az ujj, egy pénisz telejsen más hidd el.
2013. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmiben nem hátráltat majd (de védekezzetek óvszerrel, ha majd arra kerül sor).

[link]

2013. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!