Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a teendő ilyen erős görcsök...

Mi a teendő ilyen erős görcsökkel? Nőgyógyászhoz kéne mennem?

Figyelt kérdés
Már 4,5 éve menstruálok, és 1 éve kezdődött, hogy minden áldott hónapban annyira megszenvedem a vérzést. Főleg az első 1-2 nap a kibírhatatlan. Ha nem vennék be gyógyszert egész nap annyira fájna, hogy felkelni sem tudnék. Még gyógyszer mellett is nagy a kínlódás. Egyébként a vérzésem erősségével nincs baj, az teljesen normális. Bár azt tudni kell, hogy elég rendszertelen a ciklusom. Van amikor 22., 25. de akár 30. napra jön meg. Nem használ az sem, ha a menstruáció előtt és közben magnéziumot iszok, nem használ a meleg vizes palack sem, a gyógyteák sem.. Csak a gyógyszer, de még az is sokkal később:S Mit tanácsoltok, mit kéne tennem?
2013. aug. 9. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
sok nő van igy nincs ebben semmi rendellenes valósznüleg. AKkor lenne nagyobb baj ha a gyógyszer sem lenne elég és az sem segitene rajta, akkor el kéne rajta gondolkozni nem endometriózisról van- szó. De igy hoyg scak első 1-2 nap és gyóygszer enyhit rajta igy valószinüleg normális.
2013. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hiába mész nőgyógyászhoz, ezzel egyetlen dolgot csinálnak ott, ha annyi idős vagy már, akkor írnak fel fogamzásgátlót, amivel ugye a rendes menstruációs ciklust kikapcsolják és megvonásos vérzés lesz, ami kevesebb fájdalommal és kevesebb vérzéssel jár, mint a menzesz.

Én is ilyen voltam, nálam a végén már csak az injekciós ampulla segített, azt ittam meg gyümölcslében elkeverve. Az viszonylag hamar hatott és el is múlott pár órára a fájdalom.

Aztán kaptam fogamzásgátlót mikor annyi idős lettem, ami nekem nem is volt baj, mert egyébként is azzal szerettem volna védekezni és a megvonásos vérzés jóval kevesebb kellemetlenséggel járt. De addig én is csak szenvedtem.

2013. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!