Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Erős izlomáz ellen mi a teendő?

Erős izlomáz ellen mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt kimentem pár haverommal és ellátogattunk egy tőlünk eléggé távoli helyre, én oda-vissza kocogva, holott sprintelve futottam és szerintem az oda-vissza út 4-5 km biztosan megvolt. Ma, meg tegnap pedig (ahogy az várható volt) fájnak a combjaim és egyelőre nagyon nem akar elmúlni. Jövőhéten 25, de lehet, hogy 50 kilométeres gyalogtúrára megyek, nem tudna valaki javasolni valami gyors módszert az izomláz elmúlasztására? Igaz, hogy mégtöbbet kell rámozogni, hogy a tejsav eltávozzon az izmaim közül?


15/F



2012. aug. 30. 11:49
 1/7 intrepid ***** válasza:
Igen, mozgás, de most nem erőltetett, hanem levezető laza mozgás. Azonkívül meleg langyos fürdő, masszírozás, én a lépcsőn lefele mozgásra szavazok ilyenkor.
2012. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kalcium/magnezium tabletta is segít.
2012. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
baromság. hiába mozogsz rá, az csak rövid ideig hat. meg kell várni, amíg elmúlik, max 5-6 napig tart.
2012. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Élvázd a fájdalmat!
2012. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
az utolsó válaszoló valami mazochista lehet :D
2012. szept. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sznofru ***** válasza:
Én is élvezem az izomlázat :)
2012. szept. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott már.. de csak hogy ne legyen egyszerű az életem, kaptam helyette egy vízhólyagot a sarkamra.. köszi a válaszokat :)
2012. szept. 7. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!