Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lesz rossz egy nőgyógyás...

Mitől lesz rossz egy nőgyógyász? Ha váltottál már orvost, akkor miért tetted?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem foglalkozott a tüneteimmel, az jobban érdekelte, hogy hol tanulok...Amikor mondtam, hogy fáj a hasam, amikor nem kéne, akkor ráfogta, hogy biztos túl stresszes vagyok, normális dokinál kiderült, hogy cisztáim vannak... MIndig késett rendelésről, és akkor is még fél óráig kávézott.
2013. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kétszer is,ha már fizetek,legyen normális.


Az elsőt azért hagytam ott,mert lekezelő,bunkó volt,cseszegetett,hogy minek nekem fogamzásgátló,ennyi idősen (24 voltam) már gyereket kellene szülni,nőnek minek a karrier,stb.

A másodikat azért hagytam ott,mert túl durva volt,dokik nagy része megtud ugy vizsgálni,hogy nem fáj,na ez egy rákszűrést is ugy csinált meg,hogy 2 napig véreztem,megvágott belül,mellemben cisztát úgy nézte meg kézzel,hogy fájt.

Mostani doki nagyon jó,kedves,kérdezek normálisan válaszol,nem fáj ha viszgál,finom keze van,megtartja a véleményét magának.

2013. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsőt régen azért cseréltem le, mert egy beképzelt, pénzéhes embernek tartottam és elég hanyagnak is.

Az ezelőttit le kellett, mert idős és már nem vállal műtéteket stb. ( tehát ő nem volt rossz, csak nem tudott már segíteni).

A mostanit jelenleg hosszútávra tervezem.


Nálam fontos, hogy illedelmes legyen, válaszoljon a kérdésekre, normálisan vizsgáljon meg. Ha már magánba megyek hozzá, ennyit elvárok. Meg bízzak benne. Ha nem tudja elnyerni a bizalmam, akkor megette a fene az egészet. Fontos még, hogy miket hallok róla. Tudom, hogy minden orvosról van jó és rossz is, de ha egy dokiról 100 nőből 98 csak jót mond, akkor már félig nyert ügye van.

+ feleslegesen ne hívogasson a magánrendelőjébe, hogy minél több pénzt leakasszon ( pl. ha szükség van mondjuk 3 ultrahangra 2 naponta, akkor az enyém megcsinálja a TB rendelésen is, nem várja el, hogy mindig a magánba menjek).

2013. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. elment nyugdíjba sajnos...

2. kiváló volt szakmailag és emberileg is, de sajnos nekem durva volt a vizsgálat, komoly fájdalmat okozott.

3. hanyag volt, mivel én is eüs vagyok, meg tudom ítélni a szakmai hanyagságot

4. szintén hanyag volt szakmailag és kapkodott. Így nem lehet gyógyítani.

5. minden szempontból jó, csak egy órát kell hozzá utaznom...

2013. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!