Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális fertőzést hogy...

Bakteriális fertőzést hogy lehet elkapni?

Figyelt kérdés
ma voltam a leleteimért a nőgyógyásznál és kiderült hogy valami bakteriális fertőzésem van.ezt fürdőzőben is elkaphattam vagy a párom volt valami más lánnyal?
2013. okt. 16. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy a te hüvely pH-ád tolódott el valamiért lúgos irányba és felborult a hüvely baktérium flórája / menzesz után is simán előfordulhat/
2013. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy akár széklettől is
2013. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat. még az lenne a kérdésem ,hogy az orvos mondta ,hogy párom is menjen el urológushoz. vele ott mit csinálnak ?
2013. okt. 16. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában nem elkapod csak ugy kialakul. ráadásul sokszor ezek jönnek mennek. elhet ha jövő héten mentél volna már semmi ne lett volna benne. Nekem volt már két féle bakteriális fertőzés is egymás után és semmi tünete nem volt, egyéb miatt volt tenyésztés. Aztén egy bőr és nemibeteg gondozó ismerös mondta hogy ezek jönnek mennek minden nőben csak nem tenyésztgetik hetenet a nők hüvelykenetét. Persze ha már panaszt okoz akkor az komoylabb dolog és azt kezelni kell.
2013. okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon kellemetlen alhasi fájdalmakat okoz és erős ,büdös folyást
2013. okt. 16. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:

A párodnak a húgycsőnyílásból vesznek mintát egy vattapálcával.


Amúgy előzőknek igaza van, legvalószínűbb, hogy ezt "magadtól" kaptad el. A bélrendszerben élnek ezek a baktériumok, ha valami gond van a hüvely egyensúlyával, könnyen átköltöznek.

2013. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!