Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap vettem el a barátnőm...

Tegnap vettem el a barátnőm szűzességét! Ma szólt hogy nincs rendben valami mert nagyon fáj neki! Ö utánna nézet és mondta hogy szerinte valami fertőzés van a háttérben! Ilyenkór mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ovszer nélkül csináltuk

Fogamzásgátlót szed

Bele élveztem


Ezek befolyásolhatják?



2013. nov. 25. 11:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy nem számolt be a húgyúti problémájáról, csak arról, hogy fáj a hüvely. Ezért nem küldte tovább az orvos, mert nem tudta, hogy a húgyútakra is ráhúzódott.


Esélyes, hogy akkor gombát sejtenek nálatok, arra szokott 1 db-os kezelés lenni. Vagy esetleg még trichomonasra is elképzelhető egy tablettás kezelés, bakteriális fertőzésre nemigen.


Ha az egy tabletta bevétele után még fennállnak a húgyúti panaszok, akkor menni kell az urológushoz, nincs mese. Mivel a kúpot a hüvelybe helyezi, és az csak helyben hat, az nem fogja meggyógyítani, ha a tablettának nem sikerült!


NEKED nem kell urológushoz menned egyelőre, csak NEKI. Nála állnak fenn a tünetek, őt tudják vizsgálni (egyszerű vizeletvizsgálat van ilyenkor). Ha az urológus úgy gondolja, hogy neked is szükséged van kezelésre, akkor felír neked is vagy behív téged.

2013. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!