Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap vettem el a barátnőm...

Tegnap vettem el a barátnőm szűzességét! Ma szólt hogy nincs rendben valami mert nagyon fáj neki! Ö utánna nézet és mondta hogy szerinte valami fertőzés van a háttérben! Ilyenkór mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ovszer nélkül csináltuk

Fogamzásgátlót szed

Bele élveztem


Ezek befolyásolhatják?



2013. nov. 25. 11:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

De ha húgyuti fertözése van azt nyilván nem tölem kapta !?

De az jó döntés volt hogy nem huztam fel ovszert?

2013. nov. 25. 12:05
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy felfázott, ha a pisilés fáj.

Menjen el a háziorvoshoz, ott tudnak vizelet vizsgálatot csinálni és gyógyszert is kap, amitől már fél nap múlva sokkal jobb lesz. De tényleg menjen orvoshoz, ez magától nem múlik el.

2013. nov. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%

Nem tőled kapta el, fél nap alatt tényleg nem alakulnak ki fertőzések, tünettel együtt... Ennyi.



Az óvszer kérdés érdekes. Külön témát érdemelne.. különböző szakértők bevonásával a téma kielemzése.


Persze, hogy sokkal jobb az együttlét a kedvessel óvszer nélkül.

De a fogamzásgátló gyógyszerek mellékhatásai voltaképp leírhatatlanok. Ezzel mit kezdünk? Nem akartam szóvá tenni mert nem ez volt a kérdés, bár eszembe jutott, hogy rögtön az első alkalomra már úgy készültetek, hogy a kedvesed gyógyszert szedett. Ez egy nagyon brutális módszer az ő szervezetével szemben, bármilyen kényelmes megoldásnak is tűnik. A gyógyszer sosem megoldás, és mindig ára van..


Sok pro és ellenérv van, lehet ezekbe most nem kellene belemenni. Lényeg, hogy rendbe fog jönni, és 1-2 nap múlva nyugodtan próbáljátok meg újra. Sőt, rögtön is lehetne, de talán jól fog esni a lánynak egy kis regenerálódás. Addig is.. el tudjátok foglalni egymást ügyesen :)


HA nem múlik el a panasza, vagy más panasz is adódik, nyugodtan el lehet menni orvoshoz, kivizsgálás céljából - ebben még nincsen semmi rossz.

2013. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

VAN fertőzés fél nap alatt, nekem trichomonas volt. Nem használok nyilvános vécét, trichomonas pedig nem él normálisan az emberi szervezetben, úgyhogy biztos, hogy az illetőtől kaptam. Szóval a nőgyógyász igenis opció!!


A nőknél a húgyúti fertőzések és a nőgyógyászati fertőzések gyakran összefüggenek, egyszerre alakulnak ki. Nagyon is ismert a jelenség, hogy szex után jön vissza/elő valakinek a felfázása. Szóval simán lehet, hogy a szextől van nála a probléma.

2013. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

14. válaszoló írását komolyan venném. Ami persze azt is jelenti, hogy az én idézett kijelentésem hibás lehet, és ezt vállalom is.


De nem ezért írok, hanem két mulasztás miatt.


Egyrészt egy nyelvtani, "Tegnap vettem el a barátnőm szűzességét"

A szüzesség rövid ű, csak megjegyezném.

A másik, hogy gratuláljak! Eltekintve az estleges fertőzéstől.. ami remélem, hogy nincsen, ez komoly dolog, éljetek boldogan, jó egészségben, okosan, élvezzétek egymás társaságát és az élet örömeit! :)

2013. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Elment nőgyógyászhoz..elmesélt mindent,megvizsgálták és hüvely gyulladást állapított meg.

Felírtak neki kupot és neki meg nekem egy gyógyszert!

a nőgyógyász semmit sem mondott csak a diagnózist.

leletre pedig csak a latin nevet írták rá,azt sem mondtak neki h menjek vissza kontrollra .

2013. nov. 25. 14:59
 17/21 anonim ***** válasza:
Nagyon jól csináltátok, pontosan így kell! Még annyi, hogy ha nem múlik a pisilésnél a csípés, akkor a húgyutakra is áthúzódott a dolog és urológushoz is menni kell, mert különben a húgyutakról megint visszakapja a női szerveire. A latin nevet ideírhatod, ha akarod, megmondjuk mi az. Kontrollra akkor kell visszamenni, ha az előírt hosszúságú kezelés után még fennállnak a tünetei.
2013. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Mondta a barátnőm hogy elmegy pisilni es mikor végez akkor mintha még kéne de semmi ...

Nekem miert kellene elmennem urulogushoz?

én fertőzhedtem meg vagy ő engem?!

hüvely gyulladáskor beszélhetünk fertőzésröl?

2013. nov. 25. 15:32
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen, a hüvelygyulladása nyilvánvalóan fertőzés miatt van, ha ő is és te is kaptok kezelést. Márpedig nem valószínű, hogy ő fertőzött volna meg téged, ha még szűz volt. Esélyes, hogy te vagy a "ludas" (erről persze nem tehetsz, férfiakban nagyon sok ilyen fertőzés tünetmentes, DE hordozók vagytok és átadjátok a nőnek szexuális kapcsolat esetén).


Ha neki fáj a pisilés, akkor NEKI kell elmenni urológushoz (aki ugye nem férfiak orvosa, hanem elsősorban a húgyúti szerveké nemtől függetlenül!). Ilyenkor be kell számolni arról is, hogy női szerveken is fertőzés van és azt hogyan/mivel kezelik, mert, mint mondom, ezek összefüggenek. Ha az urológus úgy gondolja, hogy neked is kell valami extra kezelés azon kívül, amit már kapsz, akkor vagy felírja, vagy szól a barátnődnek, hogy szóljon neked, hogy menj be.


Az urológus azért fontos, mert ha a női szervekből kiirtják a fertőzést, de a húgyúti szervekben benn marad, akkor az első pisilésnél visszafertőzi saját magát. Ezt a két szervrendszert nagyon gyakran együtt kell gyógyítani a nőknél.

2013. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

A nőgyógyásza nem mondta neki hogy menjek el vagy ő menjen el urologiara...nekem se jutott volna eszembe hogy neki is el kéne oda mennie!

Egy szem gyógyszert kaptam meg ő is ugyan azt a fajtát,meg még neki irtak fel kupot!

ha most én is Elmegyek akkor milyen kezelést kaphatok?

2013. nov. 25. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!