Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős illatú a nemi szervem,...

Erős illatú a nemi szervem, annak ellenére, hogy rendszeresen tisztálkodom. Voltam nődokinál, mindent rendben talált. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Az íze is erősebb, mint kéne. És a bugyi is általában sárga lesz estig. Pedig pisilés után rendesen megtörlöm.
2013. dec. 2. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
vannak intim mosakodó kenőcsök gélek, azok nagyon jók
2013. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Akkor talán ne nevezd illatnak. Kellemetlen rossz szag oka lehet fertözés, felfázás, valamiért megváltozott a flora. Tisztálkodási, szexuális szokásaidban történt valami változás? Korod?
2013. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak estig sárga a bugyid, és a folyás frissen nem sárga, akkor semmi baj.
2013. dec. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés, akkor szag. :) 25 éves vagyok. És már évek óta így van. Doki szerint nincs gond, de engem zavar.
2013. dec. 2. 10:46
 5/8 A kérdező kommentje:
És az ízére is mondta a párom, hogy erősebb (v hogyan lehet megfogalmazni), erre meg tényleg igaz lehet az, hogy az étel befolyásolja?
2013. dec. 2. 10:47
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha évek ota ilyen, akkor miért most kezd zavarni téged vagy a párodat? Mindenféle testváladék szagát befolyásolja az étkezés, de csodát ne várjatok. Vegák esküsznek elsösorban az ilyesmire.
2013. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem zavar, és nem most kezdett, cs most jutott eszembe, h ide is kiirjam a kérdést. :)
2013. dec. 2. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
kedves második válaszoló, miért nem lehet az illat erős?
2013. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!