Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálatom...

Első nőgyógyászati vizsgálatomra készülök! Megkérhetem e az orvost hogy még most ne vizsgáljon meg?

Figyelt kérdés
18/80 kg-oslány vagyok.Juliústól nem jött meg a vérzésem.(nem voltam még fiúval)Kezdek aggódni.Ezért közöltem anyámal hogy el szeretnék menni nőgyógyászhoz.Be is jelentett de most meg azt mondja hogy várjak egy kicsit.
2009. nov. 24. 18:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
na anyukám újabban azt találta ki hogy vegyek be esemény utáni tabletát! Mondtam neki hogy bolond! Szerintetek is?
2009. nov. 24. 20:09
 12/15 anonim ***** válasza:
szia! igen, anyukád bolond! kivételesen jó lenne ha nem rá hallgatnál, hanem tényleg dokihoz mennél ahogy te is gondoltad! Anyukádat meg világosítsd fel, h szűz vagy, na meg h a 4hónap kimaradás nem éppen megszokott! Sok sikert!
2009. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem simán lehet,hogy először csak bemész elbeszélgetsz vele,hogy azért tudd hogy kihez mész,és ha esetleg nem szimpatikus akkor kereshetsz mást is...vagy esetleg amikor bejelentkezel mondhatod h csak "ismerkednél" a tereppel...:)
2009. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ha nincs menzeszed 4 hónapja, valszeg megfog vizsgálni, de szüzeknek való eszközökkel. és lehet elküld további vizsgálatokra, vagyha nemlát elváltozást, akkor lehet felír gyógyszert ami meghozza a menzeszedet.
2009. nov. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nehogy bevegyél valamit.... semmit se vegyél be, főképp ne esemény utáni tablettát. keress rá az interneten, el tudod olvasni, hogy az mire jó, a mostani helyzetedben teljesen indokolatlan, viszont iszonyú sz_ar lesz, beteg leszel sokáig tőle, hányni fog meg fos_ni, eszedbe ne jusson bevenni!!!
2009. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!