Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok 2 éve meg van...

13 éves vagyok 2 éve meg van eddig minden rendszeres volt jó volt 2-3 nap eltérés. Most 4 hónapja nem jött meg. Ha anya elvisz nőgyógyászhoz írni fog fel gyógyszert? Vagy mit fog csinálni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:
de lehet hogy meg sem vizsgál csak elküld vérvételre?
2013. dec. 24. 08:19
 12/63 anonim ***** válasza:
Az is lehet igen, hogy csak vérvételre küld.
2013. dec. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
Esetleg hasi ultrahangot is csinálhat.
2013. dec. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:

Női orvoshoz menjetek első alkalommal, mert könnyebb elötte a vizsgálat mint egy férfi elött. Később majd meglátod.

Szerintem még vérj 2-3 hónapot, ismertem olyat akinek 8 és fél hónap után jött meg újra.

2013. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
Én is női orvost javasolnék első alkalommal, pláne ha szégyenlős vagy, mert nem is tudnál odafigyelni kérdéseire sem rendesen. Gyerek nőgyógyászatra menjetek mert ott talán csak női doki van.
2013. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
Én még mindig nő vagyok (28/N) és én írtam le először, hogy nem számít, hogy nő-e vagy férfi, illetve hogy nekem a férfiakkal jobb tapasztalataim vannak. Messze a legjobb nőgyógyász, akit ismerek, az itteni tinédszerambulancia alapítója, férfi, Győry Attila. Pedig életemben volt már pár nőgyógyásszal dolgom, mivel, sajna, problémás vagyok gyerekkoromtól kezdve. Először 12 évesen vizsgált, és hidd el, tudtam figyelni a kérdéseire, egyáltalán nem volt kínos, és a szégyenbe se haltam bele... :D
2013. dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem viszont egyet kell értenem a 19%-al, bizony egyszer voltam 17 évesen ffi orvosnál és nekem szörnyű volt.

De ahány ember annyiféle...

Nekem női orvosom van, akivel ki tudom építeni a megfelelő kapcsolatot, szerencsére.

2013. dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
Általánosítani akkor sem lehet, hogy milyen nemű orvos jó, vagy rossz!
2013. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
De, lehet!
2013. dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:

57%-os , elolvastam, és?....


"komoly szorongást alakít ki a fiatal, először nőgyógyászhoz készülő lányokban!"


pontosasn ezért KELL szólni a fiatal tiniknek, hogy a férfi orvosokon kívűl van lehetőségük női orvost is választani, mert nem is tudnak róla esetleg.

Pontosan ezért alakulhat ki az "orvoshoz nem megyek soha" szindróma!

2013. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!