Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok 2 éve meg van...

13 éves vagyok 2 éve meg van eddig minden rendszeres volt jó volt 2-3 nap eltérés. Most 4 hónapja nem jött meg. Ha anya elvisz nőgyógyászhoz írni fog fel gyógyszert? Vagy mit fog csinálni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:

Nem tanulok semmiféle orvosnak, mérnök vagyok (igen, nő, 28). Tudod, a gyerek attól fél, amivel kapcsolatban beleoltják, hogy félni kell. Engem az anyukám úgy nevelt, hogy orvos előtt bármit megmutathatok vagy elmondhatok, ami bajom csak van, semmi sem ciki, mivel az ő dolga az, hogy meggyógyítson. Ezért soha nem féltem orvoshoz menni, ha kellett - ahogyan már le is írtam, nőgyógyásznál én először 12 éves koromban voltam, fiatalabbként, mint most a kérdező, és férfinél.


A nőgyógyásznál ráadásul tényleg nincs mitől félni: a vizsgálat sem nem fájdalmas, nem sem kellemetlen, és ez még a teljes vizsgálatra is igaz (amit a kérdezőnél, mivel szűz, nyilván nem fognak teljes egészében elvégezni). Te most jó úton vagy afelé, hogy a kérdezőbe beleolts egy értelmetlen rettegést ezzel kapcsolatban. Megint megkérlek, hogy légy szíves ne tedd. A saját szorongásod a sajátod. Nagyon sajnálom, hogyha te nem tudsz félelem nélkül nőgyógyászhoz menni, de ne "csinálj" még egy tinit, aki szintén értelmetlenül retteg tőle.

2013. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
Akit felkészítenek rá, hogy mi és miért történik a nőgyógyásznál, ahogy ezt a 83%-os Válaszolóval is tette az Anyukája, az nem fog félni, bármilyen nemű is a nőgyógyász! Ez nem öncélú "terpesztésről", meg "turkálásról" szól, hanem egy sima orvosi vizsgálat! Nem kell többet belemagyarázni!
2013. dec. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:

Kedves 57%-os férfi, biztosan jót akarsz, de szerintem most ebben a női-férfi orvos témában neked nem kellene ilyen vehemensen irogatnod, hiszen ez pontosan olyan mint a más f... verni csalánt, tudod?

Te soha sem voltál és soha sem mész nőgyógyászhoz, legfeljebb képeken kiváncsiskodhatsz arról, hogyan is történik az ilyesmi.

És hidd el nekem is, mint autentikus nőgyógyászhoz járkálónak, hogy bizony elég kínos ott terpeszteni. Biztosan van akinek kevésbé, de azért a többségnek és főként tininek NAGYON kínos. Ha van rá mód, akkor próbáljunk enyhíteni ezen azzal, hogy nőtársunk elött tehessük ezt meg. Kérlek, hogy ebben ne vitatkozz, mert valóban nem vagy "autentikus" ebben a témában.

2013. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:

És a 83%-nak, hogy bizony nem csak attól fél a gyerek ami ellen beoltják, ahogy te fogalmazol, hanem sok minden mástól is. Nem oltogatás ez, hanem információ közlés azzal a kislánnyal, hogy mi vár rá, milyen választási lehetősége van, stb...

Én biztosan nem fogom ezt ellhalgatni a lányom elött.

2013. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
A 83%-os Válaszoló miért nem félt 12 évesen? Mert az Anyukája rendesen felkészítette, hogy mi és miért történik a nőgyógyásznál, hogy minden azért történik, mert az orvos csak gyógyít és nem magyarázta félre a dolgokat, nem ijesztgette olyan kifejezésekkel, mint "terpesztés" meg "turkálás".
2013. dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
Amíg normálisan válaszolok, jogom van írni, úgyhogy a kötözködők szakadjanak le rólam!!!
2013. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de mit nevezel kötözködésnek?

Azt hogy férfi létedre ne akarj lányoknak arról beszélni, hogy mit érezzenek a nőgyógyásznál????

2013. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:

18%-os, én nő vagyok. Az 57%-os pedig akár férfi, akár nő, teljesen jókat írt. Légy szíves HAGYJÁTOK VÉGRE ABBA a kérdező ijesztgetését és a nőgyógyásznál tapasztalható iszonyú, szörnyű borzalmak szemléletes leírásait. KÁROS, amit csináltok. Ha azt akartátok közölni a kérdezővel, hogy léteznek női nőgyógyászok, köszöni szépen, már három oldal óta tudja és felfoghatta. Innentől fogva fogalmam sincs, ezek után mit akartok a továbbiakkal elérni, mert nekem úgy tűnik, hogy csak egy dologra mentek: hogy megijesszétek és elriasszátok a kérdezőt. Vagy esetleg arra, hogy igazoljátok saját magatokat, amiért rettegtek a nőgyógyásznál. Köszönjük szépen. Legyen vége.


Szívből remélem, hogy az eredeti kérdező már nem olvassa a topikot.

2013. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:

Kedves előző!

Próbálj a kérdezőnek felelni és ne másokat okítani.

Ami a véleményed, azt megírtad, utána vagy írj ki másik kérdést, amiben oktathatsz másokat, vagy legyen elég!

Olvasd el a szabályzatot, ha esetleg kételyeid vannak.


Szóval maradjunk mindnyájan a kiírt kérdésnél, ok?

2013. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
Kedves 83%-os Válaszoló! :) Úgy látszik Te vagy az egyetlen, aki megérti, hogy mit akarok írni, de Téged is csak én értelek. :) Boldog új évet Neked!!! :)
2013. dec. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!