Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok 2 éve meg van...

13 éves vagyok 2 éve meg van eddig minden rendszeres volt jó volt 2-3 nap eltérés. Most 4 hónapja nem jött meg. Ha anya elvisz nőgyógyászhoz írni fog fel gyógyszert? Vagy mit fog csinálni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
Egyébként a 83%-os válaszolóval maximálisan egyetértek!!!
2013. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:

itt így vagy úgy senki nem akar rosszat,de akkor is a legtöbb fiatal,sőt a felnőttek is félnek az orvostól,aki nem fél az sem szívesen megy orvoshoz ezt csak hiddjétek nekem el.MOst a 83 %-os hiába beszél arról hogy ő soha semmilyen orvosnál nem félt,nem érezte magát kellemetlenül stb,ez az emberek 80-90%ára nem igaz.Jó neki.De a töbség nem jár szívesen orvoshoz ez van.



A magas vérnyomást már mint példa leírtam és ez nem kitaláció nagyon sok embernek még ha sima orvosi vizsgálatra is megy a háziorvosához felmegy a vérnyomása.


A szülők tudat alatt sem beszélnek a gyerekeknek az orvosok ellen,de a szülők sem mennek szívesen orvoshoz,sajnos ma kevés helyen van igazán jó orvos-beteg viszony legyünk őszinték.Az emberek azért mennek dokihoz mert muszály sokszor,ez már inkább tény.



De akkor is itt arról van szó hogy igen is a gyereket kell,az ő érzését tiszteletben tartani.Viszonyt a kérdéséből ki lehet olvasni hogy mit fog csinálni az orvos,tehát nem tudja?Hidd el már ebben is van félelelem.


Egy kórház,egy orvosi rendelő egy számunkra elég idegen hely,telep ezt kell megérteni,nem egy édes otthonba,vagy barátok közé megy az ember.

2013. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

NÉzd meg az első oldalt ahol elindult,mert utána kb 4 ugyanazon beírom maradt az oldalon és ők is női orvost ajánlottak és nektek innen indult ki a problémátok.Mért is egyből nőhöz küldjük?


A kérdések azért vannak mert nem tudja mire számítson a kislány?Mi fog vele történi?Már ez is némi félelem,bizonytalanság,hogy mi is lesz?

Semmi durvát nem írt le senki.


Itt a magyarázat arra szolgált hogy megértsd az emberek mind mások,az igényeik is mások,a fejtegetés arra szolgált hogy megértsd sok tini másként vélekedik ők másképp gondolkondnak sokszor és ha meg lehe teremteni az ő elvárásait akkor mért ne tennék meg.


A lényeg szerintem hogy őket kell szem előtt tartani,elmondani a tényket és ha van mód az igényeiket szem előtt kell tartani!!!

Nem eltitkolni,vagy férevezetni,elhallgatni dolgokat,a korunknak megfelelő módon el lehet magyarázni.

2013. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
Légy szíves, írd le, hogy hol titkoltam el dolgokat, vagy hol vezettem félre a kérdezőt.
2013. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:

Bár tudod mit, igazából ne írd le, mert nincs már nagyon kedvem ezen vitatkozni.

Én csak meg akartalak akadályozni abban, hogy ijesztgesd a kérdezőt. Sajnos nem sikerült, 5 oldal óta nyomod azt, hogy hú de kínos, hú de borzasztó dolog a nőgyógyász. Remélem, hogy a kérdező ennek ellenére nem fog rettegni a férfi nőgyógyászoktól meg a "terpesztéstől", amelyet a normális nők az életük természetes, és meglehetősen lényegtelen részének tekintenek.

Nem tudunk arról semmit, hogy a kérdező előtte félt-e a nőgyógyásztól, de hogy ezzel az 5 oldallal te sikeresen beleültetted a félelmet, az tuti. Nekem mindenesetre elég volt, a te szorongásoddal nem tudok mit kezdeni, a kérdező meg majd azt veszi figyelembe a leírtakból, ami közelebb áll a szívéhez.

2013. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:

Bizony én is teljes jóindulattal ajánlom a kérdezőnek, hogy első alkalommal női orvost keressen, mert mindenképpen vetkőzni kell és terpeszteni egy idegen elött, ami semmiképpen sem természetes egy fiatal lánynak, tininek. Annyira zavaró lesz, hogy semmire sem fog tudni odafigyelni, amit mondanak neki, csak azon fog gondolkodni, hogy istenem, csak legyek már túl rajta.

Hidd el kedves kérdező, hogy mindnyájan (illetve MAJDNEM mindnyájan így voltunk ezzel annak idején).

Sajnos ezen mindenképpen túl kell esnünk valamikor, minden nőnek van egy első alkalom, de jó lenne ezt a lehető legkisebb megrázkodtatással átvészelni. Később, mondjuk a 30. alkalommal már nem lesz ennyire izgalmas természetesen, de nem lenne jó ha nagyo rossz emlékek miatt, esetleg hanyagolnád majd a nőgyógyászati szűréseket.

Na ezért lenne érdemes egy kedves nőtársat találni első vizsgálatkor, ha van rá lehetőséged.

2013. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:

szerintem ennek a veszekedésnek véget kellene vetni.

nekem pedig megjött és minden rendben nem kell orvoshoz menni

mindenkinek további szépet!!

2013. dec. 29. 17:04
 58/63 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, jó egészséget!
2013. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:

örülünk kérdező hogy minden rendben van veled és megjött,de az ellentétektől függetlenül szerintem mindenki örül neki.


Az ellentétektől,ellennézetektől is függetlenül mert mindenki jót akart végül is csak neked mindnekinek


Nagyon boldog,egészségben gazdag Új évet kívánok!

2013. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
Így van, örülünk neki, kérdező, és mindenkinek boldog új évet kívánok szintén :)
2013. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!