Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen jellegű folyás mindenkép...

Ilyen jellegű folyás mindenképpen fertőzés?

Figyelt kérdés
Igazából soha nem figyeltem, milyen a folyásom, lehet, eddig is ilyesmi volt, de egy hónapja elkezdett viszketni a hüvelyem, kiszáradt, és ragacsos, büdös, túrós valami jött belőle, erre szedtem hüvelykúpot, és bár már nem száraz, nem viszket, de nem átlátszó továbbra sem, fehéres, néha darabos, krémes, és nem büdös, de erős illata van, mintha fertőtlenítve lenne. A nőgyógyász múltkor nem csinált tenyésztést, de nem látott semmilyen elváltozást. Ha nem kezd el viszketni, akkor ne aggódjak?
2014. febr. 12. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Hányan járnak így... Gombára betolják a Canestent, aztán marad a folyás, igaz, már nem teljesen olyan, de nem is normális :S


Fehéres, néha darabos folyás szerintem nem normális. Tenyésztés kéne. Nem kell hogy viszkessen, hiszen egyáltalán nem biztos, hogy gomba (az se mindig viszket amúgy). Lehet, hogy már a legelső fertőzésed is vegyes fertőzés volt, vagy azóta lett az.

2014. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ne aggódj, hiszen az orvos is rendben lévőnek találta!
2014. febr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem majd akkor nyugodj meg, ha a tenyésztés is normális. Nekem is találtak már fertőzést olyan folyásban, amire az orvos nagyban mondta, hogy normális, normális, csak én ragaszkodtam a tenyésztéshez...
2014. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Javaslom a lactofeel huvelygelt. En a gyogyszerek utan ezt hasznaltam, hogy visszaallitsa a huvelyfloramat (a doki javasolta, mert mar 3 honapja szenvedtem vele.). Ez a gel megallitja a rendszertelen folyast. Ha erzem hogy baj lesz egyet kettot elhasznalok es mar helyre is rak! Igaz hogy nem olcso mulatsag (3500 ft-7db-os), de megeri!
2014. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet megpróbálom a gélt. :)
2014. febr. 13. 17:50
 6/6 anonim válasza:
Nekem sokat segitett. Sokan dicserik. Jo egeszseget! :)
2014. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!