Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos betegségem van, mellékhat...

Pcos betegségem van, mellékhatása a hízás. Van bárki aki megtudott szabadulni a feleslegtől?

Figyelt kérdés
Mivel a hormonjaim nincsenek rendben ezért folyamatosan híztam az utóbbi időben de csak hasra. És nem tudom hogy egyáltalán lejön e mivel ugyanolyan zavaros a hormonháztartásom, nem tudom elkerülni a csapvizet amiben ezek a plusz hormonok vannak. Valaki akinek sikerült?

2014. febr. 28. 10:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
bocsanat, par hete elkezdtem futni, nem fogyni, sajna még, mert aztan total beteg lettem es ket hetig csak otthon feküdtem :(
2014. márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
így ahogy mondod. A paleo étrend megszabaít az összes betegségedtől és minden bajodtól, mert azok okozzák amiket megesz és megiszol. Már lassan egy hónapja paleózok és látványosan fogytam. Nem eszek szinte semmit ami bolti. Néha bűnözök egy kicsit a vajkrémmel de nagyon szigorúan csak egy icipicit eszek belőle. Ma nem ettem semmit csak egy körtét 4 kivit meg egy narancsot. Teljesen jól vagyok. Egyedül a fogyásban nem voltam biztos hogy mi lesz ha nem tűnik el de már kezd az is csak nem olyan látványosan mint máshonnan. Fél év múlva sztem már teljesen ráállok erre az étrendre és soha többet nem megyek orvoshoz. Csak házilag kezelem magam mert igen az is megoldható. Az orvosokat nem érdekli mi a bajod. Csak a pénz. Nagyon jó hallani hogy másoknak sikerült sok sikert az étrend helyes használatához! :)
2014. márc. 5. 21:54
 13/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyit fogytál mennyiből és mennyit kéne még?
2014. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát ezt nehéz lesz megmondani mert nem mérek semmit. Ez szimplán látszik meg érzem. De most álltam mérlegre a kedvedért és 55 kilóból lettem 51. Na most azt azért tudni kell hogy nagyon könnyen leszalad és felszalad minden szóval különösen egyszerű dolgom van és rövid idő alatt tudok nagy súlyt leadni. A hasam az egyetlen kihívás az még mindig van de már látványosan nem akkora és az az egyetlen testtájék ahonnan nem tudok egyszerűen fogyni. De látom a változást szép fokozatosan. A nyakamról a karomról a combomról a derekamról viszont nagyon sok centi lement (ezt sem mérem csak látom) ha összegörnyedek már nem olyan nagy a pocakom hanem kisebb kevesebb rajta egyel az úszógumi. A mellkasomnál kicsit csontosabb lettem az arcom sem kerek már annyira inkább hosszúkás. Nem tudom másképp leírni csak így. Egyébként kilókkal nem jó mérekezni mert az a legcsalókább. kérdezz bátran :)
2014. márc. 8. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!