Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami praktika arra,...

Van valami praktika arra, hogy hamarabb mdgjöjjön? Már érzem a jeleit, de még nem jött meg, viszont nagyon jó lenne, ha minél hamarabb megjönne. Valami trükk?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 02:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen trükk, és ha az első menstruációdat várod, de még nem vagy 16 éves, akkor ezzel még az orvos sem foglalkozna!
2014. márc. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem értem miért akar minden tini menstruálni... (mármint ha tényleg ez az első és nem más miatt várod már..) nem emiatt lesztek "nagy lányok" és egyáltalán semmi jó nincs benne... én egyáltalán nem vártam annak idején, mert tudtam mivel jár.. görcsök, folyamatosan folyik belőled a vér napokig, átázhatsz, egyáltalán semmi jó nincs benne... addig örülj míg nincs ilyen gondod!
2014. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
állítólag az aviva tornával hamarabb megjön.
2014. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!