Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy túlműködés jelei,...

Pajzsmirigy túlműködés jelei, de labor azt mutatja alulműködés?

Figyelt kérdés
Lehetséges ez? Gyógyszert is kaptam alulműködésre,de tüneteim alapján túlműködés. És ez a betegséggel jár,hogy hurutosan köhögök? Vagy megfázhattam?
2014. márc. 20. 13:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Lenne kedves arra még válaszol a valaki,hogy az normális,hogy nem csak pajzsmirigy UH-ra,hanem hasi UH-ra is elküldenek? Tüdöröntgenre is akartak,de ott fél éve voltam. Vérképemben ezen kívül a ck lett magas,Ennyi. Vizeletem is rendben van. Endokrin orvos azt mondta 30 évesen ez három hónap alatt rendbe kell Jöjjön.
2014. márc. 20. 14:32
 12/15 anonim ***** válasza:
Hogyne számítana a pánikbetegség,stressz. Ezeknek is lehetnek a szapora szívműködés, a menzesz problémák a tünetei. Igazából nem kéne hasi UH,pajzsmirigy betegség esetén,de valószínűleg azért küldenek oda is,mert nagyon szerteágazóak a panaszaid és úgy tűnik alaposan kivizsgálnak.
2014. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
A pánikbetegségre azért gondoltam #8-as vagyok, mert a szapora szívverés, hőhullámok erre utalhatnak. Végtaggyengeség, zsibbadás, és hasonlók. Remélem segítettem :)
2014. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

A TSH-d rengeteg! Ez elég nagy alulműködésre utal. Elvileg vannak olyan túlműködők, akiknek az alulműködésnél lévő tünetei vannak. A pajzsmirigy sokféleképpen tud tüneteket okozni. Nekem is túlműködik, mégis vannak alulműködéses tüneteim.


Elvileg kapnod kell rá gyógyszert. Szedsz valamit?

2014. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kaptam letroxot. Olyan kirívóan magas nem lehet,sem házidoki,sem endokrin doki nem mondta

Azt mondták 3 hónap alatt helyrejön általába 30 évesen. Olvastam olyat,akinek 80 és olyat akinek 100 volt a tsh-ja.

2014. márc. 26. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!