Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni ha folyásom...

Mit lehet tenni ha folyásom és irritálo szagom van? Néha elmulik egy időre de utána visszajön. Már a páromnak is feltünő. De az orvosok nem mondanak semmit. Elküldtek uh-ra stb és nem találnak semmit. Ezért annyiban hagyták.

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Válts orvost.
2009. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

van vmi fertőzésed?

ha gomba, a kezelés mellett fogd vissza a cukorfogyasztásodat.

2009. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet. És nagyon idegesít, hogy minden egyes nap fél napi használat után ki kell mosnunk a farmerjaimat, amit más 2-3 naponta mos csak ki, míg nekem 5 óra elteltével ki kell mosni. Pedig használok tisztasági betétet is, intim törlő kendőt is, és rendesen megötlöm magam minden pisilés tán. :S Én még nem voltam orvosnál 16L
2009. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az orvosok nem találnak fertőzésre utaló jelet, ajánlom neked a colpocleaner irrigáló tablettát, recept nélkül kapható a patikában. Naponta egyszer, zuhanyozás után irrigálsz vele úgy, hogy egy keveset kívül is rálocsolsz a nemi szervedre (minden zugba jusson!). Ne öblítsd le, pár perc várakozás után épp csak törölközz meg. Mire elfogy egy doboz, biztosan a panaszaid is javulni fognak.
2009. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is ilyenem van..majd most szeretnék orvoshoz menni vmelyik héten..
2009. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!