Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megteheti a nőgyógyász, hogy...

Megteheti a nőgyógyász, hogy gyógyszerváltásra kényszerít?

Figyelt kérdés

Cypromixet szedtem 4,5 évig. Aztán a doki egy másikat írt fel, 3 hónapig szedtem de nem vagyok vele elégedett.

Nekem a Cypromix tökéletes volt, de a doki azt mondta nem írhatja ki...

De miért?!


2014. ápr. 7. 21:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A Cypromix magas hormontartalmú tabletta, neked is jobb egy alacsonyabb. A magasak nem szabad sok ideig alkalmazni, ez a 4,5 év is baromira sok.
2014. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Elvileg fél évnél tovább nem lenne szabad szedni.
2014. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De én nem akarok kísérletezni hogy melyik válik be....

Mellesleg 4,5 évig senkit nem érdekelt hogy mióta vagy miért szedem... Csak ennyi idő után mondták, hogy ezt 6 hónapnál tovább nem lehetne szedni... Na pff.. És ezt nekem honnan kellett volna tudni? Senki nem mondta.

2014. ápr. 7. 21:29
 4/18 anonim ***** válasza:
Sok a lelkiismeretlen "orvos"...
2014. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
cypromix nem elsősorban fogamzásgátló tabletta, semmi szükséged nincs ekkora hormonmennyiségre, aha nincs egészségügyi oka
2014. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A 4,5 év alatt 3 nőgyógyásszal találkoztam. Illetve 2 nőgyógyász van a kórházban, plusz az onkológián a doki.


Soha nem sikerült mindig 1 orvoshoz eljutnom. Ha a nődokihoz csak pár nap múlva lett volna időpont, akkor a betegfelvételen automatikusan az onkológiára adtak időpontot ahol mondjuk csak fél órát kellett várnom hogy gyógyszert irathassak.

2014. ápr. 7. 21:36
 7/18 A kérdező kommentje:
Aknés az arcbőröm, ezért írták fel ezt. Szépen helyrejött az arcom. Mióta másikat szedek megint csúnya lett a bőröm :'(
2014. ápr. 7. 21:37
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Most megszabadultál lórúgásnyi hormontól, persze hogy ragyás leszel.
2014. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ja és ebbe nyugodjak bele?

Magánorvos se írja ki?

2014. ápr. 7. 21:41
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha normális, akkor nem.
2014. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!