Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellrákom van? Mit tegyek?

Mellrákom van? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két éve nyáron nagyon fájt a mellem, kb két hónapig. Akkor az orvos nem talált benne semmit, hálistennek, ultrahangon is voltam, ott azt mondták, egészséges vagyok, s a mirigyeim duzzzadnak meg ilyenkor. Menzesz előtt egy héttel viszont most már kb fél éve újra fáj, és újra duzzanatokat érzek, ami ha megjön el is tűnik szerencsére. De most egy hét múlva jön meg, és tegnap este egy borsó alakú valamit tapintottam benne fent, a bimbó mellett. Rettenetesen megijedtem, nem tudom mit tegyek...

2014. jún. 23. 16:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja 26 éves vagyok azt nem írtam.
2014. jún. 23. 16:47
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán elmész orvoshoz, és addig nem kell rémképeket látnod.
2014. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ne várjam meg míg elmúlik a menzesz? Állítólag onnan tapintható az igazi állaga a mellnek.
2014. jún. 23. 16:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kell megvárni.
2014. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez már tuti a rák jele?
2014. jún. 23. 16:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Enyhén szólva hipochonder vagy... Igen tuti a rák jele. Holnapra meg is halsz. Nyugodj inkább meg a pics@ba, menj el dokihoz, aztán örülj, hogy ismét azt fogja mondani, hogy semmi bajod.
2014. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó de akkor mitől van? Igen hipohonder lehetek, de nem baj, nem basztatásért jöttem ide, hanem tanácsért.
2014. jún. 23. 16:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Jobb félni, mint megijedni. Szerintem is menj el a dokihoz.
2014. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vszeg csak egy ártalmatlan csomó, sok nőnek van. Nem kell beképzelni a legrosszabbat.
2014. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt csomó a mellemben, elmentem orvoshoz, nem volt semmi, aztán csomó fel is szívódott idővel. Nem csak rák okozhatja, hanem pl. mirigy duzzanata is. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni attól, hogy a gugli azt dobja ki első találatnak.
2014. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!