Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellrákom van? Mit tegyek?

Mellrákom van? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két éve nyáron nagyon fájt a mellem, kb két hónapig. Akkor az orvos nem talált benne semmit, hálistennek, ultrahangon is voltam, ott azt mondták, egészséges vagyok, s a mirigyeim duzzzadnak meg ilyenkor. Menzesz előtt egy héttel viszont most már kb fél éve újra fáj, és újra duzzanatokat érzek, ami ha megjön el is tűnik szerencsére. De most egy hét múlva jön meg, és tegnap este egy borsó alakú valamit tapintottam benne fent, a bimbó mellett. Rettenetesen megijedtem, nem tudom mit tegyek...

2014. jún. 23. 16:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy nem mellrákod van, hanem a hormonális változással áll kapcsolatban ez a hol eltűnő, hol megjelenő csomó. Szinte a legtöbb nőnek az élete folyamán előfordul jóindulatú csomó a mellében.


Nyugodj meg, és menj orvoshoz.


Addig is olvasd el ezt, hogy ne parázz: [link]

2014. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezért kell a ciklus közepén vizsgálni, mert előtte + utána duzzadtabbak a mirigyek. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, egyik ismerosomnek zsircsomoja volt, viszont mamamnak tényleg mellrakja van.. Na mindegy ez más téma.

A lényeg, h ne panikolj be, ha ne adj isten mellrakod lenne, akkor sem fogsz egyik napról a másikra meghalni! Én megvarnam míg elmúlik a menzeszem, es ha utána is fáj/"csomós", elmennek dokihoz.

2014. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!