Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondtátok el a leendő...

Hogy mondtátok el a leendő nagyszülőknek?

Figyelt kérdés

Nagyon jó párkapcsolatban élek. A szüleimnek is szimpatikus a párom. Viszont még nem vagyunk házasok, így nehezemre esik bejelenteni otthon a terhességet.

Szüleimnek pedig én vagyok a fiatalabb gyereke és a nővéremnek nincs gyereke. Ez miatt is félek tőle. Azért, mert nem helyesek a sorrendek az életemben.



2012. jún. 19. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az életben nem minden úgy alakul, ahogyan azt eltervezik sokszor az emberek...Szerintem ettől nagyobb gondod ne legyen. Hány éves vagy amúgy?
2012. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, 21 éves vagyok, nemsoká 22.
2012. jún. 19. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
És van valami különösebb okod arra, hogy nehezedre essen bejelenteni? Ha tanultok még, akkor nem lesz könnyű nekik sem, de ha már dolgoztok, van hol laknotok, akkor teljesen önállóak vagytok, a ti dolgotok.
2012. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tanulmanyaim januarban fejezem be. Az meg belefer, meg fogom csinalni. Lakas az nincs. A parom is otthon el...
2012. jún. 19. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van munkátok, akkor oké. Máskülönben a szülők nyakára szülöd a babát. Mindig mások jóindulatától fogtok függeni, ha nincs keresetetek.
2012. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jah, és hogy hogy mondd el?


Apa, anya, terhes vagyok.

2012. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!