Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bevettem 2 adag Diane35...

Bevettem 2 adag Diane35 drazsét (42db), mi bajom lehet tőle?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 20:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Mi baj van?
2010. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Egytől sem alszol el, hanem borzasztóan szenvedsz, megmentenek, aztán egy roncs leszel.
2010. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Miért akarsz meghalni? Szerelmi bánat? Hány éves vagy?
2010. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ennyire gyáva vagy???
2010. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Hülye emos.
2010. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%

Olyan gyógyszert nem fogsz tudni beszerezni, amitől komoly bajod lehet, mivel azok receptkötelesek, így maradnak az "alternatív" megoldások, annyi magas hely és éles dolog van ezen a világon... De mehetsz pszichiáterhez is, akkor tuti kapsz vidámság bogyókat, bár azoktól sem halsz meg, de legalább jó kedved lesz.

A 2 doboz fogamzásgátlótól legalább nem fogsz szaporodni egy ideig (vagy soha), így megkíméled leendő ivadékod attól, hogy te legyél az anyja.

2010. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
60%
Na szép , más odaadná mindenét az életéért, ez a kis hülye meg itt játszadozik vele. Gyűlölöm az ilyeneket!!!
2010. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hol is kezdjem. Nagy butaságot tettél, de reméljük megúszod. Menj el nőgyógyászhoz, ők majd biztos okosabbat tudnak mondani, mint mások. A kérdésem az lenne, miért akarsz öngyilkos lenni?

Ha az jót tenne, hogy meghallgatom a gondjaid, akkor írj. Írd privátban. És szerintem hagyj fel az öngyilkossági gondolatokkal. Engem mindig elszomorít, ha egy fiatal hal meg. Ragaszkodj az életedhez. Mindenáron.

2010. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
20%

feleslegesen írjátok neki h menjen nőgyógyászhiz, 2 db dian35 után meg aztán végképp felesleges orvoshioz küldeni vkit, mostmár kezdem érteni miért van mindig tele az összes orvosi rendelő kb.


amúgyis meg akar halni, hagyjátok rá, egy nyomorékkal több vagy kevesebb, mitszámít? az ilyenek senkinek nemfognak hiányozni. aki egyszer öngyilkosságra adja a fejét, az nyomorék. és felesleges.

2010. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek írom: Köszi, kedves vagy. Jó lenne beszélgetni valakivel, csak neked nem jelzi hogy lehet privátba írni.. :(
2010. jan. 7. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!