Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bevettem 2 adag Diane35...

Bevettem 2 adag Diane35 drazsét (42db), mi bajom lehet tőle?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 20:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

23:56-os vagyok

meddoc@index.hu

2010. jan. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok, aki megkérdezte, mi a baj.

Már nem azért, de ti vagytok szánalmasak, vagy még sosem voltatok ilyen helyzetben. Örüljetek neki, de ne ítélkezzetek már olyan fölött, amiről fingotok sincs!

Abba nem gondoltok bele, hogy meg akarta ölni magát (bár elismerem, nem jó módszerrel, de ezt nevezik hirtelen felindulásnak) és baromira nem segítetek azzal, hogy szidjátok? El tudjátok képzelni, hogy még így névtelenül és arctalanul is mekkora fájdalmat okozhattok a másiknak? Nyilván nem... Elmebetegek.


Kedves kérdező, én még ugyan elég fiatal vagyok, de átmentem már pár dolgon, ehhez hasonló kísérleteim is voltak, de szerencsére megmentettek. Nem fogom neked elmondani, hogy mivel tudnád véghez vinni, mert ez nem megoldás. Ha akarsz, írj privit, szívesen meghallgatlak. És ne csinálj ilyeneket! :) (A bunkókra pedig sz*rni! :D Nehogy a szívedre vedd ha itt szidnak, csak így adják ki a frusztrációt. :))

2010. jan. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
28%

Jajj én is akartam már öngyilkos lenni, én is átmentem már pár "rossz" dolgon, és utólag belátom, hogy szánalmas voltam.

Sajnáltattam magam, miközbe tehettem volna a rossz dolgok ellen!

Az öngyilkosok GYÁVA emberek.

2010. jan. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
73%
Abba én most nem mennék bele, hogy miért akarsz meghalni, de el nem tudom képzelni, hogyan gondoltad, hogy ezt fogamzásgátló túladagolással véghez viheted?? Most komolyan, mire számítottál, mi fog történni??? Mit vártál egy fogamzásgátlótól??? Hihetetlen...
2010. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!