Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék 2014 júniusái...

Fogyni szeretnék 2014 júniusáig (most 2014 januárja van). Hatásos módszereket tudtok mondani? A hasamból szeretnék, bár tudom, hogy helyi zsírégetés nincs

Figyelt kérdés
13 éves,173 cm magas és 61 kg vagyok.Tudom mondják nekem,hogy nem kell fogynom mert a testsúlyom elvileg megfelelő a magasságomhoz képest,de én tudom,mert látom nap mint nap a hasamat hogy mekkora--->egyszóval tudom,hogy fogynom kell.Azért júniusig(bezárólag)mert akkor lesz egy fürdőruhás tevékenység,és én oda már szép alakkal szeretnék menni.Szóval ötleteket kérek szépen,hogy HASBÓL HOGYAN TUDOK FOGYNI(Tudom hogy nincsen helyi zsírégetés,de nem a fülemből akarok fogyni vagy ilyenek.....)??

2014. jan. 15. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális súlyból minek akarsz fogyni? Anorexiás akarsz lenni?
2014. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Köszönjük a dátumra való figyelemfelhívást, bár én magam most is tudom, milyen nap van. Próbáld ki, hogy gabona és tejmentesen étkezel és sok húst, zsírt, tojást, zöldséget eszel.
2014. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Orsi2002 válasza:

Szia! Szerintem ebből a súlyból már nem kell fogynod (max. pár kilót), de ez a Te döntésed, és itt van pár link amikben nagyon jó tippek vannak, és a rendszeres testmozgással (futás, bicikli, hasizom gyakorlatok) szebb alakod lesz mint hinnéd. Ja, és ha van lehetőség járj el néha lovagolni, mert én is járok már pár éve, és nagyon nagy csodákra képes. Szóval itt vannak a linkek:

[link] <-- ez leírja a testmozgást

Ja és még valami! Szerintem, ha neten keresgélsz és találsz ilyen gyümölcsitalokat meg mindenféle főzeléket, ne dőlj be nekik, mert nem tesznek semmit!

2014. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.kommentelőnek:nem akarok anorexiáslenni,direkt odaírtam hogy,hogy nagy a hasam.és az nem norexiássághogy normálisan akarok kinézni.

2.kommentelőnek:azért írtam ki a dátumot,hogy ha később valaki válaszol a kérdésre,vagy látja akkor ne ugy legyen h mondja:jajj ugyisrég voltmár mind1" és nem azért írtam kérdést h oltsaok.-.-

3.kommentelőnek:jköszönöm!

2014. jan. 15. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem annyira fogyni akarsz, inkább izmosodni, csinosodni.

Nézz utána: hiit, bodyrock. Kemény intervallum edzések.

2014. jan. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!