Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Az orvos azt mondta,...

Lányok! Az orvos azt mondta, hogy 1 honapon belul meg fog jonni. Mar beszereztem par dolgot, mert nem szeretem a "rossz" meglepeteseket.1 csomag normal betet, egy csomag tampon, ket csomag tisztasagi betet. Ez eleg?

Figyelt kérdés
Megkoszonnem, ha leirnatok, hogy nektek hogy/mikor jott meg, hogyan oldottatok meg stb...hogyan zuhanyoztok ilyenkor?(lehet hulye kerdes) suliba ugye eleg eretlenek a fiuk 14 evesen...es szoval suliba ti hogyan oldjatok meg az ilyen szitukat?(betet,tampon,kivinni a wc-ig). Kicsit hosszura sikeredett ez a kerdes, de szeretnek minel jobban felkeszulni ra. Legy szives a negativ kommenteket hanyagoljatok.(anyaval nem tudom megbeszelni..) 13/L

2014. júl. 28. 11:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen nálad egy pótbugyi is.
2014. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ha nem itthon vagyok, es egesz napra/tobb napra elmegyek, akkor termeszetesen viszek magammal :)
2014. júl. 28. 19:11
 13/25 anonim ***** válasza:
Milyen orvos mondott ilyet? Házi orvos?
2014. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nekem az első Itthon jott meg,de olyan erős volt hogy a suliban 2x aztam at ugy,hogy éjszakai always volt bent,ami eleg nagy. Nem érdekel hogy látják-e fiuk,rohantam wc-re:D sz*rd le őket. Ha meglátják hogy van nalad,mondd nekik hogy örüljenek hogy nekik nem kell:) ne ijedj meg ha nagyon erős vérzéses lesz,mondom én eletembe nem láttam annyi vert mint akkor... De azóta mar nekem is csökkent a mennnyisege:) ajánlanám a naturella ejszakait:). Nagyon bevált
2014. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem mondott ilyet az orvos, csak kitalálta ide a kislány, mert nagyon rá van gerjedve a témára...
2014. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Nekem egy éve jött meg,szerencsére nyáron, otthon. Először szóltam anyumnak, én vele meg tudom beszélni az ilyesmit. Megmutatta,hogy kell betenni a betétet. Első alkalommal nem voltak fájdalmaim,de idővel egyre csak jobban fájt,volt már olyan esetem is,hogy nem tudtam elaludni egy éjjel a fájás miatt. Szerintem ez öröklődött,mert anyumnak is szörnyen fáj. Az iskolában viszont úgy szoktam,hogy ha nincs fiú az osztályban vagy csak nem figyel,zsebre dugok egy betétet és futás a mosdóba. Szükség esetére hordok magamnál fájdalomcsillapítót. Remélem segítettem valamit.. 13/L :)
2014. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos ilyet nem mondhatott, ez kamu. Ettől függetlenül teljesen természetes, hogy érdekel a téma a te korodban, nem kell ezért füllenteni.
2014. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%
Nekem december 26-án karácsonykor jött meg először. Aztán amikor már suli idő volt akkor vittem magammal betétet, amikor nem nagyon figyeltek a kabátom/ pulcsimat a táskámra tettem kivettem és zsebre raktam aztán go WC. :D Èn akkor is fürdök ha megvan, nem zuhanyzok. Ha görcsöl a hasam, akkor NoSpat szoktam bevenni mert az nem olyan erős mint a Medistin és társai. A 2. Nap szokott a legjobban meglenni és akkor is fáj a hasam. Nekem az elejétől kezdve rendszeres volt. A normális ciklus 28 nap.A vérzés 1. Napjától kell számolni 28 napot,és a 28. Napon kell újra megjönnie. Jobb ha egy kis naptárba beikszeled hogy melyik napokon van meg. De ne aggódj, amig ki nem alakult a normális ciklusod késhet is a menzeszed. Akkor sem kell aggódnod ha az első vérzésed után fél évig nem jön meg újra. Ez szervezetfüggő. Ha van még bármilyen kérdésed nyugodtan írj privátba. ;) 14/L
2014. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%
A nagykönyvi ciklus 28 napos, nem a normális. 21.-35. napig normális...
2014. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, ez igaz, de csak ha mindig ugyanannyi. Össze-vissza az már nem normális.
2014. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!