Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Az orvos azt mondta,...

Lányok! Az orvos azt mondta, hogy 1 honapon belul meg fog jonni. Mar beszereztem par dolgot, mert nem szeretem a "rossz" meglepeteseket.1 csomag normal betet, egy csomag tampon, ket csomag tisztasagi betet. Ez eleg?

Figyelt kérdés
Megkoszonnem, ha leirnatok, hogy nektek hogy/mikor jott meg, hogyan oldottatok meg stb...hogyan zuhanyoztok ilyenkor?(lehet hulye kerdes) suliba ugye eleg eretlenek a fiuk 14 evesen...es szoval suliba ti hogyan oldjatok meg az ilyen szitukat?(betet,tampon,kivinni a wc-ig). Kicsit hosszura sikeredett ez a kerdes, de szeretnek minel jobban felkeszulni ra. Legy szives a negativ kommenteket hanyagoljatok.(anyaval nem tudom megbeszelni..) 13/L

2014. júl. 28. 11:38
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Nekem júli.24én jött meg.Reggel láttam 2 kis barna foltot a bugyimban,nagyon megijedtem!Mivel nem otthon voltam hanem a mamáméknál,nem bírtam anyunak megmondani!Így hát mindig két zsebkendőt,wc papírt tettem be!Először csak barna volt,később egyre pirosabb lett.Volt nálam 2 betét amit anyumtól vettem el.Ezeket elhasználtam esténként!Csütörtökön jött,vasárnap mentünk haza,így hát vasárnapig zsebkendőztem.Keddig volt meg,még akkor is titkoltam.Szerintem elég amiket megvettél!Remélem segítettem! :)

12/L

2014. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Látom, hogy régi a kérdés, de ettől függetlenül megkérdezem: itt senki nem szokott vattát használni? Estére éjszakai betét+vatta, így biztosan nem folyik ki. Amúgy nem kell túlspilázni a dolgot, az ember úgyis kitapasztalja, hogy hogyan kell csinálni a dolgot.
2014. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Azóta mi a helyzet?

Amúgy ne aggódj, ennyi bõven elég :) az elsô sok lánynak gyenge is szokott lenni, bár ez nem biztos.

Nekem 11 és fél évesen jött meg, de csak pár csepp.Aztán majdnem 13 éves koromig semmi, végül megjött, de olyan erõsen, hogy kórház lett belõle :( de nem akarlak megijeszteni, ha egészséges vagy, az ilyesmi nagyon ritka, én hormonbeteg vagyok, azért volt ez (amúgy a kórházban sem volt semmi nagy cucc, az ijedtség sokkal nagyobb volt).Sajna azóta is volt párszor, hogy gyógyszerrel kellett meghozni, de már nekem is kezd beállni.Ez 2-3 év is lehet, ne izgulj, ha az elsô években rendszertelen.

Én fürödni szoktam mensi alatt is, persze nem órákig.A suliban úgy oldom meg, hogy viszem a táskámat is, így nem kell semmit kicsempésznem.

Normál betétbõl a Libresset vagy a Naturellát ajánlom, az Alwayst én nem igazán, mert vmi ócska réteg van a tetején, amibe hamar belebüdösödik az ember.Éjszakára viszont nagyon bevált az említett márka.

Tampont szerintem addig ne használj rendszeresen, amíg nem élsz szexuális életet.Szóval csak akkor, ha muszáj (pl.úszni mész, vagy sportolsz), mert mégsem egészséges egy ilyen fiatal szûz lánynak (remélem, az vagy).

Én a napi tisztálkodást úgy csinálom, hogy reggel kiveszem az éjszakait, megmosakszom intim mosakodóval, vízzel és csak utána teszem be a tiszta normál betétet.Ez csak kb. 3 napig van így, általában addig használok éjszakait, utána már elég a normál éjszakára is.Akkor már nem tocsogok alul, szóval elég az intim vagy popsitörlõ.A suliban elég gyakran cserélem, ha 6 órám van, akkor az elsõ napokban elfogy 4 betét is.Ha hazaértem, az elsõ napokban szintén megmosakszom, amikor már gyengébb, szintén csak törlés.Este persze mindig fürdök :) valamint ajánlom az intim dezodort mensi idejére, biztos ami biztos.

2015. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2015 marciusaban jott meg eloszor 12 voltam(vagyok).nekem otthon jott meg olyan este 6-kor(penteken)…ket betet volt otthon, de az egyiket odadtuk az uncsitesomnak mikor nalunk aludt naulnk mert megjott neki...en ugyvettem eszre h megjott, h elmentem wcre pisilni, mert mar irdatlanul kellett pisilnem , es amikor lehuzom a bugyim az egsz tiszta ver, nem ijjedtem meg , nekem ez termeszetes volt, orditottam anyukamnak, es amikor bejott kerdezte h mivan , aztan igy mondtam neki: hat megjott, anyukam pedig igy mi jott meg , mivan?? Fel percbe telt neki mire leesett neki, hogy nagylany lettem....egybol elkezdtuk keresni azt az egy betetet ami otthon volt. (Szerencsere anyummal en ezt megtudom beszelni..) aztan megmutatta hogy kell betenni azt a szarnyas betetet aztan persze hogy elmondta apumnak...es mentunk harman a kisboltba ami csak 3 s ra volt tolunk, anyukam kerdezte az eladot h melyik lenne nekem a legjobb aztan adott ketto normal meretut egy alwayst a masikra mar nem emlekszem...nalam az szarnyas always valt be ...a fiuk az osztalyunkban elkezdtek minket szenyalni ezzel az egesz dologgal (mi meg negyedikben talaltukmki h az lesz a jelszo ha megjon akkor "faj a bokank" akkor meg no tesitzanarunk volt akit imaadtunk!!! Megertette a helyzetunket, es azt mondta ne tesizunk, felmentes nelkul is! De igy hatodikba mar ferfi a tesitanarunk akit szinten nagyin szeretunk, mert jofej , laza meg minden, es o is meg ert minket, de o azt hiszi ha tesizunk (akkor ugye erosebben jot a ver) akkor gyorsabban elmulik ...na persze ...mindegy terjunk vissza a fiukra egyfolytaban azzal hecceltek minket h mivan megjott faj a bokatok? Van nalatok eleg betet es tampon? Es szoltunk az ofonknek aki njo es leorditotta a fejuket az osztaly elott (annak a ket fiunak) es onnanzol nem szekaltak minket , eddig ketszer jott meg ugye eloszot marciusban aztan egy honap kimaradt megint megjott most kimaradz egy honap es szerintem ez is ki fog maradni (augusztus) ... A zunhanyzast ugy oldom meg mint amikor altalaban zuhanyzok..csak jobban odafigyelekj h ott lent jobban megmossam , es a bugyimba eleve ugy bujok bele h van benne egy betet, tampont meg nem hasznalok, azt majd csak akkor szeretnek, ha elvesztem majd a szuzessegem..sulkiba meg a zatyamban van egy vagy ketto betet es mindig van nalam olyankor zsepi, meg sok sok plusz betet a taskamban.. 12\L
2015. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Végül mikor jött meg?
2023. márc. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!