Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedjem tovább a gyógyszert?...

Szedjem tovább a gyógyszert? Akik szedtek már Norculotot, rendszertelen menzesz miatt.

Figyelt kérdés

ÁAz elmúlt 2 menzeszem 3, ill. 2 hetet késett. Az első menzesznél meg volt rendesen, a másodiknál csak barna folyásom volt, nem volt meg rendesen, Bár akkor az egyik nap egy kisebb mértékű vér is jött.

Voltam nődokinál, és felírt egy bizonyos Norculut nevezetű gyógyszert, amit már több mint két hete szedek.

Most megjött megint, de ugyancsak barnás folyás.

Utána kérdezett a muterom ismerősök körében, és neki azt mondták (volt egyík csaj, akinek pont ez volt a baja -rendszertelen menzesz, neki sem volt meg rendesen) és felírták neki a gyógyszert. Neki besűrűsödött a vére, és nem tudott rendesen ürülni, és súlyos problémái lettek belőle.

A betegtájékoztató szerint nem lehet kamaszoknak szedni, de én 15 vagyok. Mondjuk azért bízom az orvosban, csak tán tudja hogy mit csinál. :-/

Voltam már együtt fiúval, , akkor is késett, csináltam tesztet, elvileg nem lehetek terhes, mert védekeztünk, és nem is "kísérletezgettünk.

Szerintetek szedjem tovább a gyógyszert, vagy hagyjam abba?

(Az orvost nem érjük el, nem veszi fel. -.-")


2010. jan. 15. 18:22
 1/1 anonim válasza:
Inkább keress egy másik orvost és kérdezd meg őt. Ebben a gyógyszer témában mégiscsak egy orvosra kellene hallgatni, nem ránk. Egyébként én úgy tudom, hogy a Norcolut nem állítja be a ciklust.
2010. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!