Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti tudtátok ezt?...

Lányok, ti tudtátok ezt? Antibiotikum mellé Normaflore. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Állítólag sok nő szenved valamilyen hüvelyi fertőzéstől. Én most, kb. fél éve tudtam meg, hogy anibiotikum szedésekor ez a fertőzés kiújulhat, ezért Normaflore-t vagy Lactiv-ot kell innom mellé.Nem bírtam megszabadulni egy hüvelyi fertőzéstől már több éve. Mindig mást adtak rá, látszólag elnmúlt, aztán kiújult.

Most megyek vissza, hogy megnézzen a doki, hogy mostmár rendben vagyok e. A legidegesítőbb, hogy erre nem előbb jöttek rá. Eddig nem estem teherbe miatta. Most már remélem minden rendben lesz....


2010. jan. 17. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez felháborító!
2010. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem a normaflore a beleimre hat, nem a hüvelyemre, így az ilyen problémáimon nem is segített.
2010. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez nem reklámoldal :))
2010. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen tudtam. nekem is szinte állandóan hüvelyi fertőzést okozott az antibiotikum, úgyhogy ha tehetem nem is szedem be, mással kúrálom magam. nagyon sok esetben feleslegesen írják fel az antibiotikumot (a magam példájából mondom) és nagyon sajnálom, hogy az orvosok ezt találják a legegyszerűbb gyógyításnak. persze van olyan eset, amikor nem lehet helyettesíteni, de sok esetben pl torokfájás, megfázás igen.
2010. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igenis bosszantó dolog, mert miért nem ezzel kezdte az orvosom kb. 2 éve???? Mindig csak kiújult és nem tudtam mitől. És amikor az ember próbál teherbeesni és nem tudja miért nem sikerül, az nagyon rossz érzés.... Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 17. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az, mondd meg neki! :D
2010. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!