Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyásznál muszáj az...

A nőgyógyásznál muszáj az igazat mondanom, hogy már volt szexuális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezi és egyszerűen azt mondom nem, akkor annyi az egész, hogy nem a hüvelyemen keresztül vizsgál meg....? Rájön , ha hazudok? Vagy ez , hogy szokott lezajlani? Ott lesz anyukám, az a gondom.
2010. jan. 19. 20:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Szerinted ki az a hülye, aki az anyukájával SZERETNE VAGY AKARNA nőgyógyászhoz menni?! Anyukám aggódós fajta. Azért kísér el. Meg azért, mert nem nagyon tudok lábraállni, annyira fáj a petefészek környékén.

18 vagyok.

2010. jan. 19. 21:17
 12/21 anonim ***** válasza:
Anya kísérjen el,de a dokihoz csak te menj be,mert tuti vizsgálni fog,ha ennyire fáj.De ha azt mondod szűz vagy lehet,hogy csak felír egy gyulladáscsökkentőt.Nem tudom.De ne foglalkozz a bunkó válaszokkal,mindig lesznek ilyenek.
2010. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! <3
2010. jan. 19. 21:27
 14/21 anonim ***** válasza:

*nem "kérdezőnek", hanem "válaszolónak" akart lenni :) bocs


21:17

2010. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Írd fel egy kis cetlire, hogy "küldjék ki az anyukámat!", és észrevétlenül csúsztasd oda az aszisztensnek vagy az orvosnak, amikor anyukád nem látja.


A B változat, hogy mondd meg neki otthon előző este, hogy "Anyu, én már 18 éves vagyok, és egyedül szeretnék orvoshoz járni. Nemcsak a nőgyógyászhoz, hanem mindegyikhez." Ezt egyszer le kell játszanotok akkor is, ha konfliktussal jár... Itt az alkalom. Teljesen érthető, ha a szexuális életedet nem vele akarod kitárgyalni, ezzel a legtöbben így vagyunk.

2010. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ha 18 éves vagy,anyád faggathatja az orvost ahogy akarja nem fog neki tájékoztatást adni arról hogy szűz vagy e..és hülyének is fogja nézni.
2010. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

18 évesen már anyád is megértheti..

am nem kell h bemenjen veled, de a legtöbb helyesn nem is engednék ugyh nyugi.

2010. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

18 évesen már nem gáz szerintem ha élsz szexuális életet.Ha 14 lennél akkor lenne az!Az anyukád helyében ki is tekerném a nyakad!:D


Viccet félre téve igen megkérdezi,hogy élsz e szexuális életet.A petefészek gyulladás komoly dolog.Ha nem kezelteted akkor meddővé is válhatsz úgyhogy nehogy azért ne menj el a dokihoz mert akkor anyukád megtudja,hogy szexelsz már.Előbb utóbb úgy is megtudja menj a dolgok elé és mond el neki,hogy mi a szitu.Az őszinteség fontos a szülőkkel szemben.Mikor mentek a dokihoz?

2010. jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.:)

Csak még annyit,hogy ha azt mondod,hogy szűz vagy ő a vizsgálat közben észreveszi ha már nem vagy az.De nem fogja mondani az anyukád előtt.Orvosi titoktartás kötelezi.Legfeljebb célozni fog rá,hogy védekezést hogyan fogod MAJD elképzelni ha lesz fiúd...

2010. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, 18 éves vagy! Nagykorú! Ez esetben Anyudnak nincs rendelkezési joga feletted, ha szexuális életet élsz, ahhoz még neki sincs köze. A doki észreveszi, hogy már nem ép a szűzhártyád, de a titoktartás őt is kötelezi: nem adhat ki infót még Anyudnak sem. Ő pedig legyen kint a váróban, már bocs, de semmi keresnivalója a vizsgálaton.
2010. jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!