Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lány gyereknél felháborodnátok...

Lány gyereknél felháborodnátok szülők, és diákok ha általános és középiskolában a pucijukat akarná megnézi kívülről iskolaorvos aki férfi lenne és ezt meztelenül végezné a gyereken, más gyerek előtt akár? Lennt)

Figyelt kérdés

Ha felháborodnál,mért gondold hogy fiúnál ez nem számít?Mi kellene hogy beletartozon egy iskolai vizsgálatba gyerekeknél és mi az ami már nem?Te mit éreztél volna ha veled történe ilyen?

Ha tudnál róla hogy a gyerekednél lenne pénisz,punci vizsgálat akkor mernél szólni,hogy nem engedélyezed?

Vagy ha a gyereket tömegesen akarnák vizsgálni?

Te kiállnál a gyerek mellett?


Volt már hogy ilyen ügyben ki kellett állnod?


2014. okt. 22. 15:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!


9/10-es !


Ha valóban orvos vagy akkor úgy látom hogy te láttad most át hogy mi is nem tetszik nekem és elég sokunknak,hiszen te orvos létedre sem engeded akárki kezébe a gyereked.

Hát én is úgy gondolom hogy nem mindegy kinek a keze közé kerül a gyerek,hogyan is vizsgálják meg,a gyerek fel van készítve a vizsgálatra,van valami bizalom,vagy diszkréció a vizsgálat során stb,stb.

Mi felnőttek sem akárkivel vizsgáltatjuk meg magunk és akármilyen körülmények között akár,ha megtehetjük,a gyereknél akkor hogyan lenne ez mindegy.

2014. okt. 25. 17:49
 12/17 A kérdező kommentje:
Tüdőszürésnél én melltartóba mentem mindig(gyerkkoromba is) be és ahogy láttam 90%-ék szintén,csak lecsúsztattuk a pántot és csak a gépben húztuk a mell alá a melltartót.
2014. okt. 25. 17:51
 13/17 A kérdező kommentje:

7/12-es de fiúknál sincs rendes vizsgálat ahogy olvastam,hiszen a fiúknak hátra kell húznia fitymát és megemelni a heréket,na ez nem igazán vizsgálat.


És nem hinném hogy ezt iskolába kellene elvégezni,hiszen sem a lányoknál,sem nőknél,férfiaknál nem iskola és üzemorvosok vizsgálódnak.Lányoknál meg úgyanúgy ha csak ránéznek a nemiszervre mint fiúknál lehetne indokokat kitalálni,hiszen a külső részen is lehetnek elváltozások.Tudod mindenre lehet magyarázatot keresni.


Fiúknál sem helyes a módszer,hogy egy boxerba menjen be aztán húzza le és álljon egy száll semmibe ott,ha szakorvoshoz megy valaki ott sem egy száll semmibe áll.

2014. okt. 25. 17:55
 14/17 anonim ***** válasza:
9-es válaszoló vagyok. Abból indulok ki, hogy az ember a nőgyógyászát is bizalom alapján választja (áLtalában), nem fekszünk be akárkinek a székébe csak úgy. Arról nem is beszélve, hogy sok esetben egy felnőtt ember sem érti, hogy adott vizsgálatra miért is van szükség, egy 12 éves gyerek honnan tudná, hogy most erre miért kíváncsi az orvos? Nem hagynám semmiképp, ahogy egy felnőtt nőnek sem jut eszébe (legtöbb esetben) bármilyen random dokinak szétrakni a lábát, úgy egy ennyi idős fiatal/gyerek is érezheti rosszul magát és igenis, tiszteletben KELL ezt tartani. Egyébként én volt, hogy megtagadtam anno iskola orvosnál bizonyos vizsgálatokat, nem volt belőle probléma. Senkire nem erőltetnek semmit.
2014. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és én is így látom a helyzetet ahogy te magad,nem mindegy ki vizsgál és milyen módon és az sem hogy mikor.


Te milyen orvosnak tanultál?



Sajnos a legtöbb gyerek fiatal nem tudja hogy a vizsgálatot megtagadhatja,sőt van akit meg is fenyegetnek ha úgy veszük mert azt mondja neki az orvos hogy ha nem vesz rajta részt akkor alkalmatlant fog beírni,és elutasítják az iskolából,vagy éppen igazgatóit kap és még lehetne folytatni.Hallottam pár dolgot.

2014. okt. 29. 19:15
 16/17 anonim válasza:
8.-ikba milyen kötelező orvosi vizsgálatok vannak? Ilyenkor még csomós a mellem! Akkor miért tapintanák meg? Félek!!! (most megyek nyolcba)
2015. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
velem megtörtént az h orvos előtt meztelenül kellett lennem... illetve lehajolni és megtapintotta kívülről a punci... iszonyatosan rossz volt, de ez után 3 évig békén hagytak :D
2015. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!