Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beöntést akarnak adni!? 14/l

Beöntést akarnak adni!? 14/l

Figyelt kérdés
Már 5 napja nincs székletem.. Mindennel próbálkoztak a szüleim és én is. Anya azt mondta ha holnapig nem lesz széklet akkor kórházba megyünk és ott beöntést adnak. Ez hogy történik. Mondjátok kérlek. Félek, izgulok. Ne mondjátok hogy kamu kérdés mert akkor megőrülök.

2014. dec. 20. 17:22
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
Hasznàlt a kúp??
2014. dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
még nem :(
2014. dec. 20. 22:12
 23/40 anonim ***** válasza:
37%
Fogadjunk, hogy fogyóztál!
2014. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Voltatok dokinàl?
2014. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
SZÖRNYŰŰŰ !!! nagyon rossz volt.. voltunk a kórházban és beöntést adtak... úgy kezdődött hogy felkeltettek reggel hogy menjünk.. én próbáltam még őket meggyőzni hogy még egy napot adjanak de nem.. oda értünk és vártunk vagy 30 percet aztán fogadtak és anya mindent elmondott már láttam hogy az aszisztens készít valami hosszú csövet reméltem hogy nem nekem.. aztán mondták hogy beöntést adnak és elmondtak mindent lépésről lépésre.. mondták hogy feküdjek oldalra.. nagyon nem akartam egyszer el is akartam futni aztán megállítottak.. nem akartam levenni a nadrágom.. aztán jöttek még ilyen ápolónők.. lefektettek az ágyra. aztán még a nadrágomat se engedtem levetetni magamról . nagyon harcoltam.. aztán lefogtak és a hasamra fektettek.. kb 5 en fogtak.. akkor a seggemet szorítottam.. jöttek még ápolók... azt is szétfeszítették. aztán jött a doktor azzal a hosszú csővel... JAJJJ... próbáltam ficánkolni.. de nagyon fogtak... lehet jobb lett volna ha hagyom magam...
2014. dec. 21. 18:52
 26/40 acelsziv ***** válasza:
35%
14 évesen ekkora patáliát csaptál egy ilyen dolog miatt? Ha nem hisztizel mostanra el is felejtetted volna a dolgot így meg egy életre szóló traumát szereztél magadnak
2014. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Sajnälom, hogy így élted meg. Figyelj nagyon a folyadékfogyasztãsra, rostokra, egyél gyümölcsöket, zöldségeket és ha 2 nap utàn nincs széklet hasznälj glicerines kúpot ne värjätok meg míg ez lesz a vége.
2014. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
acelsziv nem tudom hogy te hogy élted meg de szerintem egy egy kamasznak így is nagy trauma.. utolsó! :) köszi :) megfogadom a tanácsaid :)
2014. dec. 21. 20:20
 29/40 anonim ***** válasza:
26%
Kamu, ha hason vagy, NEM tudják bevezetni a csövet. Amúgy nem szörnyű, nekem is volt, nem nagy szám.
2014. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
te voltál ott vagy én??
2014. dec. 21. 22:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!