Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beöntést akarnak adni!? 14/l

Beöntést akarnak adni!? 14/l

Figyelt kérdés
Már 5 napja nincs székletem.. Mindennel próbálkoztak a szüleim és én is. Anya azt mondta ha holnapig nem lesz széklet akkor kórházba megyünk és ott beöntést adnak. Ez hogy történik. Mondjátok kérlek. Félek, izgulok. Ne mondjátok hogy kamu kérdés mert akkor megőrülök.

2014. dec. 20. 17:22
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
17%
Légy szíves válaszolj: Fogyóztál?
2014. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
miért fogyóztam volna??? utálom a csont sovány lányokat... én alapból amúgy vékony vagyok és elégedett az alakommal :)
2014. dec. 21. 22:28
 33/40 A kérdező kommentje:
ja és nem úgy vagyok sovány hogy csont és bőr és egész nap egy almát eszek.. hanem minden nap tök sokat :D a többiek meg csak csodálkoznak hogy hova tűnik a kaja bennem :D
2014. dec. 21. 22:29
 34/40 anonim válasza:

Mekkora csövet használtak??

Nagyon fályt??

2014. dec. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Sose fogyóztam én sem mégis előfordul ilyen néha szerencsére beöntésig még nem jutottam el. Pedig nagyon is oda figyelek az étkezésemre! pajzsmirigybetegségem van és állítólag emiatt van. Glicerines kúp, mira vagy hunyadi gyógyvíz legyen otthon, ezek segítenek ilyenkor. Ha gyakran előfordulna, azêrt egy kivizsgálás nem árt.
2014. dec. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
hát amekkora egy toll.. akkora volt a cső.. amúgy nagyon feszítő érzés volt.. nem tudom hogy most mi volt... mert eddig mindig normális volt a székletem..
2014. dec. 22. 17:04
 37/40 anonim ***** válasza:
Ilyent?...még hogy hasonfekve " NEM " tudják betolni a csövet ..!!! hülyeség!Nem azért kell oldalra fordulni hogy úgy betudják tolni a csövet,hanem a víz könnyebben folyik lefelé / ha oldalt fekszel a vastagbél függőlegesen áll mert a végbéltől számítva kb ...20 cm után derékszögben elkanyarodik / és nem szalad ki azonnal amit betöltenek te süsü !egyébként pedig nem tudom mit kell hisztizni egy 12 mm.-es csőtől, amikor 40-50 söt több is lehet /alkati / a széklet vastagsága,a mélység pedig elenyésző szintén ,pl vibrátorhoz,vagy egyéb "játékszerekhez" képest.
2015. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
utolsó: ja, csak nem minden 14éves dug vibrátort a s*ggébe....
2015. aug. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Jó,hogy említed...lehet ,hogy ha jól megdugná magát /fenékbe!!!/ kicsalná a kakit.....,ugyanis az inger dolgozik....
2015. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
30%
Egy teljes vastagbéltükrözés kellett volna a kislánynak bódítás nélkül. :-(
2018. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!