Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 36. napja (jan.4. -én) jött...

36. napja (jan.4. -én) jött meg előző hónapban a menstruációm. Most 1 hete, febr.2-án kellett volna megjönnie. Miért késhet? Mivel lehet esetleg meggyorsítani? Van okom aggódni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Még február 4-5 is belefért volna. De semmi. Sőt még nem is érzem úgy, mint ha meg akarna jönni. Kezdek nagyon parázni! Párommal együtt voltunk nem egyszer ebben a hónapban (is), de mindig rettentően ügyeltünk a védekezésre(óvszer), nem szakadt ki.. Annyira félek, hogy mégis valami baleset történt. Mennyi idő az amikor már tényleg aggódjak? (már most szétcsap az ideg..) Terhességi tesztet se merek venni, mert rettegek h pozitívat fog mutatni.. Egyébként az mennyi idő után mutat biztosat? Légyszi normálisan
2010. febr. 8. 09:18
1 2
 11/12 anonim válasza:
11:02 vagyok. Hát mi tényleg sorstársak vagyunk. Nekem tegnap estére jött meg. :D Ennyire még sosem örültem neki. Örülök, hogy nálad sem lett "gond". :D
2010. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Na ez tök jó:) Hihetetlen:) Örülök én is, h nem lett gond nálad sem:)
2010. febr. 9. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!