Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek-e? Mitcsinaljak...

Terhes lehetek-e? Mitcsinaljak? Meddig varjak?

Figyelt kérdés

A baratommal szilveszterkor.azaz jan.1-en hajnal 4korul tortent meg a dolog.ovszer.nelkul de idoben kivette.tutira!!aztan 2.-an pedig megjott. aztan januarban mar csak 2-3szor fekudtunk le.akkoris ovszer nelkul de mindig kivette idoben!! aztan meg 29.-en lefekudtunk megegyszer.30.-an kellett vna megjonnie.de nemjott.es ma sem meg!!

terhes lehetek???mitcsinaljaaak?nem merek szolni anyanak!!!meddig varjak h megjojjon? segitsegek legyszii


2015. jan. 31. 10:15
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

16vagyok de nem merem megmondani anyanak...:(((

felek h utanna mogyogyaszhoz kell menni meg ilyenek es felek tole. faj egy vizsgalat?

2015. jan. 31. 13:51
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha most megjott es olyqn mint maskor akkor valoszinuleg nem vagy az. Vegyel majd egy terhessegi tesztet dmben rossmanban pl azt megcsinalhatod egyedul es ha esetleg pozitiv akkor szolsz anyukadnak.
2015. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

ahh.nagyon szepen koszonom a segitseget!!!!!!

csak kikeszulok..annyira ideges vagyok

2015. jan. 31. 13:57
 14/36 anonim ***** válasza:
88%

Akkor kellett volna kikészülni, mikor ilyen felelőtlenül viselkedtél! Védekezés nélkül szexelni egyenlő az orosz rulettel. Ha az "időben kivette" módszer jó módszer lenne terhesség ellen, akkor szerinted lenne antibébi tabletta meg óvszer? Nyilván nem véletlen, hogy nem így védekezik senki.


Brutális, hogy naponta 1-2 ilyen kérdésbe bele lehet futni itt. Ennyire eszetlenül bagzanak a fiatalok? Mindenki akkora nagylány, meg nő, mikor arról van szó, hogy szex, de aztán ha beüt a krach, akkor szalad vissza anyucihoz, hisz majd ő megoldja.


Kérdező, tanulj ebből az idegességből, és tudd, soha nem engedheted meg magadnak, hogy ilyen felelőtlen legyél (ha nem akarsz teherbe esni, persze).


A nőgyógyásznál nem fáj semmi, csak kellemetlen, de nem annyira, mint egy nem kívánt terhesség...


Hogy most megjött, attól még lehetsz terhes, tesztelhetsz később, hogy megbizonyosodj róla.

2015. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

tudom es hulye is voltam es megyegyszer nem lesz ilyen.nemfogok hulyeseget csinalni.

De ha megis terhes lennek mit csinalnanak velem?

meddig lehet a terhesseget megszakitani? es az faj ?

2015. jan. 31. 14:49
 16/36 anonim ***** válasza:
58%

a 12. hétig, előtte orvoshoz kell menned, megvizsgálnak, el kell menned többször is, és megpróbálnak rábeszélni, hogy tartsd meg.

igen, fáj testileg is, és lelkileg is, mert egy kis életről van szó...

2015. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
72%
12. hétig, de nem egyszerű menet, tanácsadók győzködik az embert arról, hogy ne vetesse el. Nekem most egy nő volt a környezetemben, aki véletlenül lett terhes egy alkalmi kapcsolatból. El akarta vetetni, de ezeken a beszélgetéseken meggyőzték, hogy ne tegye. Ha mégis elveteted, az testileg és lelkileg is egy megrázó élmény, vannak, akik évtizedek alatt se heverik ki teljesen.
2015. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
16 eves meg szinte gyereket megprobalnak rabeszelni h tartsa meg?????
2015. jan. 31. 15:00
 19/36 anonim ***** válasza:
41%
Hogy szüld meg, és aztán add örökbe. Az anyának és a gyereknek is jobb: te nem élsz azzal a teherrel, hogy megölted, ő meg kap egy esélyt az életre.
2015. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
28%
igen, az én egyik barátnőm 14-15 éves volt akkor. nagyon megvisel mindenkit. utána 6 hétig nem lehetett kádban fürödnie és szexelni sem, szóval alaposan megsérülsz ott belül.
2015. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!