Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek-e? Mitcsinaljak...

Terhes lehetek-e? Mitcsinaljak? Meddig varjak?

Figyelt kérdés

A baratommal szilveszterkor.azaz jan.1-en hajnal 4korul tortent meg a dolog.ovszer.nelkul de idoben kivette.tutira!!aztan 2.-an pedig megjott. aztan januarban mar csak 2-3szor fekudtunk le.akkoris ovszer nelkul de mindig kivette idoben!! aztan meg 29.-en lefekudtunk megegyszer.30.-an kellett vna megjonnie.de nemjott.es ma sem meg!!

terhes lehetek???mitcsinaljaaak?nem merek szolni anyanak!!!meddig varjak h megjojjon? segitsegek legyszii


2015. jan. 31. 10:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
81%
Én is voltam fiatal és meggondolatlan, aggódtam már sokszor emiatt, nem nézünk hülyének :) Csak tanulj belőle! Majd írj, hogy minden okés-e!
2015. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

hat szerintem minden okes.

mar ugyanugy menstrualok mint szoktam..sztem csak az az elso nap volt olyan h masabb.de szerintem ez barmikor megtortenhet hiszen meg gyerek vagyok.

meg lehet h csak nagyon bepanikoltam h 1 napot kesett es rogton olvasgattam mindent a terhessegrol meg ilyesmikrol.beadtam magamnak mindent jol magamra ijesztettem..

de remelem nem lesz semmi baj/gond.

de azert ha elmulik a dolog veszek egy tesztet es kiderul es majd irok..:)

2015. febr. 1. 21:21
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Oké, addig is nyugi. Ne olvasgass semmit, ha elmúlik a ciklusod, tesztelj :)
2015. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Nem merek tesztet csinalni.felek h terhes vagyook :"(((
2015. febr. 7. 18:39
 35/36 anonim ***** válasza:
47%
Légy erős, csináld meg reggel a tesztet és megnyugszol :) Csak rosszabb lesz, ha vársz vele. Aztán menj el pl. a tiniambulanciára és írnak fel fogamzásgátlót pár perc az egész, aztán nem kell pánikolnod tovább.
2015. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
64%
Ha tesztet csinálsz, az nem változtat semmin, csak eloszlatja végre a kétségeid. Lehet, hogy teljesen feleslegesen görcsölsz itt napok óta! Ha nem vagy terhes, legalább megnyugszol, ha terhes vagy, akkor úgy is mindegy, de legalább tudod. És tudnod kell! Hogy legyen időd dönteni, mi legyen. Muszáj tesztelni! Nem várhatsz tovább, mert felőrlöd magad, plusz kifutsz az időből.
2015. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!