Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék? Már nem bírom...

Mit tehetnék? Már nem bírom elviselni.15/L

Figyelt kérdés
3 éve vannak már problémáim a menstruációmmal, 3 nőgyógyásznál is voltam már, legelőszőr az 1-es nőgyógyászati klinikán. Túl hosszan és erősen vérzek, volt hogy elmúlt 4 hét után és rá pár napra megint kezdődött elölről. Emiatt 2x is bekerültem a madarász utcai klinikára, először 52-es hemoglobinnal. Az összes nőgyógyász norcoluttal kezel/kezelt, de azóta se állt be a menzeszem. Novemberben megjött a norcolut miatt pontosan 7 napig tartott ahogy normál esetben. Aztán decemberben egy napig pici vérezgetés. Január 18-án pedig megjött és azóta is vérzek. Az ultrahang soha semmit nem mutatott ki, minden rendben van a méhemmel. A hormonvérképem is jó. Már tehetetlen vagyok. Holnap megyek nőgyógyászhoz és valószínüleg megint norcolutot kapok. És akkor megint kezdődik elölről ez a kör, mert csak átmenetileg jó, életem végéig meg csak nem szedhetem..
2015. febr. 8. 06:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik nőgyógyász sem gndolt eü. kaparásra?! Mert nem normális, ami történik veled.
2015. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem gondoltak ilyenre, csak olyanokra hogy biztos C vitamin hiány, meg D vitamin hiány. Semmi egyéb. Folyton vashiányos vagyok, visszaesem ezek miatt. Mamám és anyukám is ilyen, mamámnak szülés után jobb lett, de kiderült hogy vashiányos kis kora óta lisztérzékenységből adódóan és neki ezért volt. Anyukám meg vérzékeny, 5 évig volt spirálja, aztán most nemrég kivették neki és el kellett küldeni kaparásra, annyira rosszul volt. Én nem vagyok se lisztérzékeny, se vérzékeny.. Szóval fogalmam sincs mitől van ez.
2015. febr. 8. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!