Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem tudja elviselni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tudja elviselni, hogy előtte más fiúkkal is volt kapcsolatom (konkrétan 2-vel). Mit tehetnék, hogy ne érezze magát rosszul emiatt?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy Ő az első komoly kapcsolatom, vele vesztettem el a szüzességem is. Féltékeny azokra a fiúkra, akikhez volt valami közöm. Próbáltam megnyugtatni, hogy nekem csak Ő kell, nagyon szeretem, de mintha süket füleknek beszélnék.. Folyamatosan azt hangoztatja, hogy Ő nem elég jó nekem, sokkal jobbat érdemlek. Talán attól is fél, hogy visszamegyek valamelyik exemhez.

Mit csináljak, hogy ne ezt érezze? Egyáltalán megváltozhat erről a véleménye?

(Ha számít 20L-22F)


2013. aug. 26. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
cseréld le, őstulok
2013. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt el kell fogadni, 22 évesen ne várja hogy a korosztályában majd olyat talál akinek senkije sem volt mert ritka.

Kicsit hülye a felfogása.

2013. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Keress egy másik barátot magadnak, hát ez nem normális!
2013. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz változtatni azokon a dolgokon (amúgy mit lehet ezen fennakadni) - szóval, kokrétan mit szeretne?


Én azt nem tudom elviselni, hogy Mohácsnál a török győzött...

2013. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vágd fejbe a húsklopfolóval, akkor majd nem emiatt érzi rosszul magát. A BKV ellenőrre is féltékeny, aki elkéri a bérletedet? Beteges a csávó...
2013. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy felejtse el ezeket a hülyeségeket és ne azokkal foglalkozzon, akik valaha voltak és semmi közük a közös létetekhez, hanem foglalkozzon inkább a közös jelennel. Azt is mondhatod neki, hogy ezt nem lehet meg nem történtté tenni, saját magát forgatja bele egyre jobban, a múlt nem fog megváltozni.

Neked emiatt semmiképpen sem kell térden állva győzködnöd, hogy mennyire semmit nem jelentettek számodra. Az is lehet, hogy baromira élvezi hallgatni, hogy Ő mennyire fontos neked és nagyon szereted. De azért fejezze be!

2013. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Elhagyni nem szeretném, mert tényleg szeretem és ezen kívül nincs semmi probléma, csak ezt a beteges féltékenykedést szeretném valahogy száműzni, mert ez már sok nekem.

Az egyik válaszoló felhozta a BKV-s példát.. nevetünk rajta, de sajnos megtörtént, hogy ezzel kapcsolatban is tett már megjegyzést...

Okot viszont nem adok rá, hogy ezt csinálja.

Mondtam már, hogy csak a jelennel foglalkozzon, hát ez kb. addig is tartott, amíg kimondtam.


Ezek szerint ez "bele van kódolva", mindig ilyen lesz? :(

2013. aug. 26. 18:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Ajajjjjj,

ha ez a BKV-s dolog komoly, akkor nagy a baj.

ismerem a jelenséget, add hozzá, hogy az ilyen gondolatoknak kb 10%-ban mondja is ki.


Nem lesz mindig ilyen, sokkal roszabb lesz.


Volna persze észérv, hogy épp azért vagy vele, mert jobbnak gondolod az exenkél, - bár nem volak azok olyan komoly dolgok, - de hát itt már rég megállt az ész, nála.


Egyszerűen, kedvesen mondd meg neki, hogy ebből k*-ára eleged van, nem lehet így tölteni egy életet.


Szerintem nem fogja kibírni, de akkor te se nagyon ragaszkodj hozzá, tényleg súlyos most is, és tudom, hogy romlani fog.

2013. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy az én barátnőm meg több, mint 20 pasival volt eddig együtt, mégis szeretem.
2013. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vidd el a barátod pszichomókushoz, az talán tud rajta segíteni.
2013. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!