Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy gondban vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy gondban vagyok, úgy érzem komoly problémáim vannak a szexuális identitásommal ugy érzem langyosodom?

Figyelt kérdés

Először is Boldog Karácsonyt!

leginkább úgy tudnátok segíteni ha adnátok egy faja filmcímet amit megnézhetnék mer unatkozom vmi vígjátékot ami nem erőltetett, és tényleg vicces : D

jah, és ha azzal akarsz keménykedni h jaj, ez nem is ez a kategória akkor karácsonyra való tekintettel légyszives ne is kommentelj... :)


2010. dec. 25. 18:38
 1/6 nielindi ***** válasza:

A fiúk nem sírnak


[link]

2010. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hello!

Neked is Boldog Karácsonyt! :D


A Másnaposokat láttad?

Nekem az az egyik kedvencem :D

2010. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösz : D
2010. dec. 25. 18:43
 4/6 A kérdező kommentje:
azt láttam téll jó :D
2010. dec. 25. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akarom nagyon boncolgatni a témát, ha nem szeretnéd, de lehet, hogy csak szeretethiányod jön így ki, hogy ezt érzed. Esetleg rég óta nincs párkapcsolatod.

Amúgy az Én és én meg az Irén a tuti :) Meg a mostani Halálos temetés.

2010. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugly truth

Anyád napja

...

2010. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!