Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítene? (nagy problém...

Manó1235 kérdése:

Valaki segítene? (nagy problémáim vannak )

Figyelt kérdés
Eléggé összetett a problémám sajnos. Évek óta szenvedek hüvelygombától ami folyton visszajár akármelyik orvoshoz is menjek felír egy gyógyszert 1-2 hétig jó aztán megint rémálom volt már 1-2 hüvelygyulladásom is amire szintén csak "átmeneti" gyógyszereket kaptam .Az megint kijött jelenleg is van ég, fáj, ülni nem tudok, fel van dagadva. A herpeszekkel is küszködöm a számon és ott lent is. Senkinek sem kívánom borzasztó. Sokféle tünetem van PL: homályosan látok, folyton szomjas vagyok, sokat járok pisilni,folytonos fáradtság érzetem van, és mindig elkapok valami fertőzést lentre. Az egyik barátom hívta fel a figyelmem arra hogy valószínűleg cukros lehetek. És van benne valami, én nem átmenetileg szeretném megszüntetni ezeket a panaszokat hanem a kiváltó okot akarom megtudni, hogy mi miatt jön újra ás újra az összes. ( Aki arra gondol hogy pl a hüvelygombánál visszafertőz a párom , ő is minden alkalommal kezelve van) Viszont kezd rámenni a kapcsolatom erre az egészre nem élvezem a sexet a párom sem. Nem jó ez így senkinek sem. Hétfőn mennék orvoshoz de fogalmam sincs hogy merre induljak el vérvételre mindenképp el akarok jutni, de lehet nem ártana a bőrgyógyász sem a herpeszek miatt. Valakinek van valami tanácsa? nagy szükségem lenne rá :( 21/L

2015. febr. 21. 11:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Ma voltam vérvételen meg adtam le vizeletet is 2 hét múlva kapom meg a pajzsmirígy eredményem. meg a többit amit még kért a háziorvos. Kíváncsi leszek mit mond rá.
2015. febr. 24. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!