Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmenjek nőgyógyászhoz vagy...

Elmenjek nőgyógyászhoz vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött az egész. Elkezdtem folyni, de nagyon enyhén úgyhogy nem tulajdonítottam neki nagy kelentőséget. Utána megjött, szokásosan, pontosan, semmi különös nem volt. De kb egy hete elmúlt, és megint kezdődött előről a folyás, se most égő, viszkető érzés is társult hozzá. Bevallom én még szűz vagyok, és nem is jártam még nőgyógyásznál sem, ezért nagyon félek a vizsgálattól. van erre valami megoldás, a nőgyógyászon kívül? (17/L)

2015. márc. 3. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nincs más megoldás, nőgyógyászhoz kell menni, nem baj, hogy szűz vagy, ezt elmondod neki, és óvatosabban fog megvizsgálni. :) Ne félj, csak beszélj anyukáddal és keress egy rendes orvost! :)
2015. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Ne félj, mert csak egy kis pálcikával váladékot fog venni tenyésztéshez az orvos.
2015. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Ez 99% hogy gomba. Beszélj anyuddal és vegyetek Canesten combit, ami kárt nem csinál, de nagy valószínűséggel meggyógyít. Ha mégsem, akkor marad az orvos. Keress egy női dokit, akihez talán nem olyan kínos első vizsgálatra menned.
2015. márc. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Canesten combi segíthet!
2015. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Canesten valószínűleg meggyógyít. Kárt biztosan nem csinál, legrosszabb esetben nem segít.
2015. márc. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!