Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida diétát mennyi ideig...

Candida diétát mennyi ideig tartottatok? Utána teljesen helyreállt a szervezetetek?

Figyelt kérdés

Helyreállás alatt a többféle melléktünet (nemi, stb.) megszünését illetve az emésztés javulását értem.

Attól nem lehet bajunk,ha gyümölcsöt nem fogyasztunk hosszabb ideig (akár hónapokig)?



2015. márc. 6. 23:49
 1/1 candidamentesen válasza:
100%
A gyógyszeres kezelés 1 hónapig tartott. A diéta harmadik hónapjában már teljesen tünetmentes voltam, de végigcsináltam a 6 hónapot. Az első hónapban szedtem vas tablettát mert nagyon fáradtnak éreztem magam, mert pluszban még edzettem is. Aztán egyre jobban lettem, elképesztően energikussá váltam, javultam a teljesítő képességem is. Az emésztésem soha nem volt olyan jó, mint diéta alatt. A mai napig eszek diétás ételeket olyan szinten helyre rakta a szervezetem. A marcsipan.hu-n találtam a diétához recepteket is, szóval ha végigcsinálod nem fogod megbánni, csak kitartás kell hozzá :)
2015. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!