Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy anyának nem lenne köteless...

Egy anyának nem lenne kötelessége elkísérni a lányát az első nőgyógyászati vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Minden barátnőmet már elvitte az anyja 1-2 éve, nem is ők kérték, hanem az anyjuk mondta hogy kell. Gondoltam nekem is majd mondja az enyém, de hiába vártam nem így lett. Aztán én szóltam neki hogy úgy tudom el kell menni. Azt mondta oké, elvisz a sajátjához, de nem vitt. Később felhoztam neki még1x, de ugyan úgy el lett felejtve. Többször már nem akarok szólni, egyedül én meg nem fogok elmenni, nem is merek és nem is akarok. Nem voltam még ilyen helyen, félek is meg bátortalan is vagyok meg hülyén érezném magam. Nagyon haragszom anyukámra, hogy nem segít. Majd akkor ha nagyobb leszek, talán el merek menni egyedül is. Vagy bajom lesz ha nem megyek?

16/L



2015. ápr. 26. 13:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
És az mikor volt?
2015. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

De van végbélen keresztül ma is,mert 10-12 évesnek ha nem szükséges a hüvelyébe nem fognak felnyúlni.


Gondold vêgig nagyot,vastagot kakilni bárki tud,kisgyerek is,az a testnyilás erre csúnyán szólva be van járatva.

De a hüvely kis lánynál nagyon szűk(hány menstruáló kamasdz nem tud tampont feltenni oda mert még nagyon szűk,sokak írták az első együttlét után lett a tampon használata könnyű számukra).

2015. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Voltál már azóta? Milyen volt? Hogyhogy elmentél?
2015. júl. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!