Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljesen kivagyok! Miért nem...

Teljesen kivagyok! Miért nem múlik el lent a probléma? (szomorú vagyok).

Figyelt kérdés

szokásos nők életét megkeserítő témáról írnék.Olvasd el létszi!szóval fehér folyásom van ,és a doki azt mondta baci van benne ,kiírt kúpot minden #&@#@#&@#@rt de nem jó nem használ.NEm szedek gyogyszert abbahagytam.és a CANDIDA szótól hányok de nem hiszem hogy olyan bajom lenne.mondjuk nem tudom mik a candida tünetei de egyszerűen nem tudom elképzelni,édességet nem nagyon eszek,most meg pláne nem! kezdek róla leszokni hogy még inkább ne tápláljam abacikat.

ÉS grapefruit magot kezdtem el fogyasztani napi kétszer Bioextrás ,jah és most vettem cickafarkfű teát ,hátha az segít.mivan ha vmi gyulladás van odalent és attól jön a fehér folyás,,,,nem szoktam idegen helyen ráülni wc-re ,barátomtól sem kapom vissza,fehérnemű magas fokon van mosva.egyszerüen nem tudom elképzelni hoyg mivan...már unom,viszketni nem viszketek ,csak olyan fura hogy néha szétnyitom a nemiszervemet (bocs:))és olyan fehér apró cucc ott van de csak vékony rétegben ,gusztustalan tudom de:(((hjaaaj.vizzel szoktam lent mosakodni.MIÉRT VAN EZ??? MEG szeretnék ettől szabadulni!ti hoygan kezeltétek ki magatokat? mert van olyan akinek sikerült.olyan jó lenne néha belenézni a testbe és megkeresni a problémát.:(


2010. febr. 23. 19:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Menj el megint megnézetni, hogy van-e benne baci. A folyás normális, nekem is minden nap van. Nem a legjobb dolog, de ha nem viszket, nem túrós, nem büdös, akkor lehet, hogy nincs is semmi baj:)
2010. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

....a niveáról rosszat hallottam de akkor lehet megint visszatérek a sábára az is intimlemosó.

Amúgy értem hogy a fehér folyás normális/ bár ez is oylan h. egyik helyen csak rosszat mondanak erről a másik helyen pedig tök normálisnak gondolják na mindegy/ csak nekem bacit meg gombát találtak benne ami már nem vmi jó dolog.ÉS ezt konkrétan a 3 napos canesten kúra után mondták:( mert visszamentem hogy nem múlt el és vettek kenetet és akkor egy másik kúpot írtak fel amitől nem változott semmi:( ;( akkor az intimlemosóval nem ártok ugye mert akkor venni fogok.

2010. febr. 23. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!