Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen szert, vagy gyógynövény...

Milyen szert, vagy gyógynövényt ajánlanátok, amivel enyhíthetek a felfázás tünetein? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kb.3 napja fáj az alhasam, derekam, állandó vizelési ingerem van. Lázam nincs. Nem csíp a vizelet, de utána kellemetlen érzésem van a hólyagomban. Ma voltam nőgyógyásznál, aki kúpot írt fel, de nem kezdhetem el használni, mert lehet, hogy terhes vagyok. Két hete voltam együtt a férjemmel, még nem látható egyértelműen a terhesség. Ezért nem engedi a doki a kúpot. Azt mondta várjak amí biztossá válik a dolog. Viszont nagyon erősen ég a húgycsövem, nagyon kellemetlen érzés. Járt már valamelyikőtök hasonló cipőben, milyen megoldást találtatok?
2010. febr. 26. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Kamillás ülőfürdő.Jó melegen.De ha terhes vagy,lehet hogy ez sem jó.Melegített só pocira,üljj a fűtőtestre(ha nem fatüzelésű),Vagy ha van rá módod,melegíts sütőben tetőcserepet,vagy téglát arra üllj.A kamillát ihatod is,hisz gyulladáscsökkentő.Jobbulást!
2010. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és rengeteg folyadék.Minnél többet pisilsz(bármennyire fájdalmas is)Annál hamarabb tisztul a szervezetből a baci.
2010. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

előző jól írja, és ha terhes is vagy, akkor vehetsz ülőfürdőt.. csak ne túl forrót, és abba csak öntsd bele a kamillát, több filtert főzz ki egy liter vízben és a koncentrátumot be a vízbe... jó lesz, vagy ( nagymamamódszer - lavórba a jó meleg kamillás vizet és föléguggolni ),

sok folyadék mindenképpen és a zsályatea nagyon jó baciölő, nagyon szar, keserű, de természetes antibiotikus hatása van, ezt bátran ihatod, két csésze egy nap elég. és 3 nap múlva semmi bajod nem lesz, öltözz jó melegen, akkor is ha szépnek véled az időt.

2010. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Zsályateát nem javasolt inni állapotosan.

Cickafarkot sem, de az ülőfürdője kiváló a leírt problémádra!

2010. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Urogin
2010. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocsi de rosszul olvastam, felfázás helyett megfázást. Úgyhogy ne is törődj azzal a linkel amit beküldtem, mert az megfázásra van.
2012. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!