Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyszer felírása-hogyan?

Gyógyszer felírása-hogyan?

Figyelt kérdés

Magánorvoshoz járok,3 hónapon át kell egy gyógyszerből szednem 3x 10 napig,sajnos most szembersültem vele,hogy az utolsó napokra nem lesz gyógyszerem..

Magánorvosom 3 hét szabadságon van.

Ma voltam a háziorvosnál,sajnos ő nem írhatja fel.

SZTK-ba is telefonáltam,ott időpontra fogadják a betegeket(vagy csak a sürgős esetek mehetnek anélkül-én nem vagyok az),1,5 hét múlva van időpont..

Ilyenkor mit lehet tenni?

Esetleg tud valaki olyan magánorvost Bp-en,aki felírja a gyógyszert max.egy-két ezer forintért ha máshogy nem megy..


2015. jún. 15. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
gyógyszer elfogyása sürgős eset. Vidd magaddal az ambuláns lapod, kezelési javaslatról készült papírod, esetleg leleteid, és akkor kiadják. Abba az 5percbe, amíg kiírja a receptet nem fog belehalni a kedves sztk.
2015. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondtad az sztk-ban, hogy mi a problémád? Mert receptet szoktak írni, ha nem is rendelési időben, de szokott rá külön időpont lenni.

A teljes kórelőzményt vidd és valószínűleg akármelyik másik orvos fel fogja írni.

2015. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Telefonban mondtam a problémát,azt mondták,hogy magánúton lévő kérésekkel nem tudnak foglalkozni,kérjek időpontot és akkor menjek..No komment.

Egyik ismerősöm javasolta,hogy menjek be az egyik kórház ügyeletére(pl.fogamzásgátlás ambulanciára) és ott várjam ki a sorom-valószínűleg ezt fogom tenni holnap munka után

2015. jún. 15. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ügyelet, kötelesek felírni, ha problémáznak, kérd a felettesüket. Tényleg kötelesek felírni, ha tetszik nekik, ha nem.
2015. jún. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!